Riwall PRO RABC 2620i - aku křovinořez 40 V (2x20 V) (bez baterie a nabíječky)
Kód: AB41E2401014B_BARESouvisející produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
RABC 2620i - aku křovinořez 40 V (2x20 V) (bez baterie a nabíječky)
- silný, tichý a bezúdržbový bezuhlíkový motor PowerMax spřažený se dvěma výkonnými 20V akumulátory s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
- aku technika je nejpohodlnější cesta, jak se postarat o vaši zahradu-vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- funkce 2 v 1: podle obtížnosti podmínek lze použít buď klasickou hlavu se strunou nebo lze k sekání použít třízubý žací nůž, který zvládne i nálety apod.
- 2 baterie 20 V vám zajistí výkon 40 V stroje, při mnohem nižší ceně
- doba běhu cca 30 min pro 4Ah baterie (může se lišit v závislosti na zátěži)
- automatické odvíjení struny
- lehká a pevná vodící tyč z hliníkových slitin
- nastavitelná a pohodlná bike rukojeť
- výborné vyvážení stroje (baterie vzadu, motor vpředu)
- háček na zavěšení popruhu (popruh součást dodávky)
- dělená hřídel pro snadné skladování i transport
- možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii-v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| EAN: | 8595123407222 |
| Typ motoru: | aku 2x20 V, bezuhlíkový, PowerMax |
| Výdrž na jedno nabití: | cca 30 min (4Ah baterie) |
| Záběr struny: | 34 cm |
| Struna: | 2 x 1,6 mm |
| Typ strunové hlavy: | automaticky nastavitelná struna |
| Typ rukojeti: | tvar bike |
| Záběr nože: | 25.5 cm |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 2x20 V |
| Otáčky: | 5800 ot/min |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| Rozměry balení: | 1015 x 260 x 180 mm |
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
Akumulátorové elektrické nůžky RURIS 4024e jsou nepostradatelným nástrojem pro snadnou a efektivní péči o vaši zahradu. S celkovým výkonem 80 Wh vám tyto elektrické nůžky...
Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
ECHO DHCA-310 je plotostřih na tyči navržený pro jednoduché a přesné stříhání jakéhokoli živého plotu. S celkovou délkou 246 cm a otočným nožem můžete snadno zvládnout vysoké a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
