Riwall PRO REH 6261 RH - plotostřih s otočnou rukojetí a elektrickým motorem 620 W
Kód: EH41A2001010BSouvisející produkty
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
S akumulátorovými nůžkami na živý plot AL-KO HTA 1845 a jejich diamantově broušenými noži je stříhání živého plotu snadné. Kvalitní bezpečnostní ostří 45 cm zajišťuje rychlý a...
Velmi tiché aku nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu na zahradách a v parcích....
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální pro úpravu okrajů trávníků i...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém...
ECHO DHCA-310 je plotostřih na tyči navržený pro jednoduché a přesné stříhání jakéhokoli živého plotu. S celkovou délkou 246 cm a otočným nožem můžete snadno zvládnout vysoké a...
Detailní popis produktu
REH 6261 RH - plotostřih s otočnou rukojetí a elektrickým motorem 620 W
- výkonný motor 620 W
- velký bezpečnostní spínač pro bezpečnou a komfortní obsluhu
- dlouhá lišta a velká střižná kapacita 2,4 cm
- otočná rukojeť o 180° pro práci v různých polohách
- držadlo se speciální protiskluzovou vrstvou SoftGrip
- protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez
- ostří vyřezávané laserem a broušené diamantem
- přední bezpečnostní kryt rukojeti
- velký bezpečnostní spínač na předním madle s velmi malým odporem výrazně oddaluje únavu v rukou při déle trvající práci
- ochranné pouzdro na lištu
- úchyt kabelu zamezující jeho poškození
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 8595123405181 |
| Výkon: | 620 W |
| Délka lišty: | 610 mm |
| Šíře střihu: | 2,4 cm |
| Otáčky: | 1400 ot/min |
| Typ motoru: | 230V, 50Hz |
| Otočná rukojeť: | ano |
| Protiběžné stříhací lišty: | ano |
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| Rozměry: | 1070 x 195 x 175 mm |
| Rozměry balení: | 1140 x 420 x 245 mm |
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
