AKU plotostřih solo by AL-KO HT 3645 LI SET
Kód: 127832--MAM-1106774390-Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
VÝHODY:
- Informační LED diody
- 45 cm dlouhá stříhací lišta
- Dvojrychlostní
- Otočná rukojeť
- Spodní strana z hořčíkové slitiny
- Akumulátor a nabíječka jsou součástí balení
- Součástí dodávky nabíječka C130 36V (3,0A)
- V setu s akumulátorem B110 36V (2,5 Ah)
Akumulátorové nůžky na živý plot solo by AL-KO HT 3645
Prostřednictvím LED kontrolního panelu budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o živý plot bez otravných kabelů – s výkonem při stříhání a chodu, který ohromí i profesionály:
S nůžkami na živý plot solo by AL-KO HT 3645 neděláte žádné kompromisy, ale využíváte všech výhod pohonu nezávislého na síti.
S naším plotostřihem HT 3645 to zvládnete
- Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém používání. To vám dává flexibilitu a umožňuje vám dosáhnout optimálního vyvážení nůžek na živý plot a držení těla příznivého pro tělo pouhým otočením rukojeti.
- Spodní strana akumulátorových nůžek na živý plot je vyrobena z vysoce kvalitní slitiny hořčíku, což má za následek mimořádnou stabilitu a robustnost.
- Vysoce kvalitní bezpečnostní nůž 45 cm zajišťuje velký, silný řez s optimální ochranou osob a vybavení.
Akumulátor a nabíječka jsou součástí dodávky.
Protiběžný bezpečnostní nůž s délkou řezu 45 cm a tloušťkou řezu 36 mm výrazně usnadňuje práci na zahradě. V závislosti na vašich potřebách můžete nastavit ekonomickou rychlost ECO nebo rychlost výkonu. Integrovaná ochrana proti nárazu chrání kvalitní nůž před poškozením například při řezání podél podlahy a stěn. S hmotností pouhých 3,6 kg (bez aku) ideální pro větší plochy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 4003718067224 |
| Délka nože: | 45 cm |
| Vzdálenost nožů: | 36 mm |
| Výkon: | Li-Ion 36 V / 2,5 Ah |
| Nastavitelná rukojeť: | 5 poloh (90°-45°-0°-45°-90°) |
| Princip řezání: | Protiběžný oboustranný řezací nůž |
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
CRAMER 82HD62 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Cramer 48PH jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Velmi tiché aku nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu na zahradách a v parcích....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
