POWEG20071 - Elektrický plotostřih 500W - 550mm
Kód: POWEG20071--MAM-1081210851-Související produkty
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
S akumulátorovými nůžkami na živý plot AL-KO HTA 1845 a jejich diamantově broušenými noži je stříhání živého plotu snadné. Kvalitní bezpečnostní ostří 45 cm zajišťuje rychlý a...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Cramer 48PH jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém...
Detailní popis produktu
Tento elektrický plotostřih POWEG20071 od PowerPlus je vybaven 500 W motorem, který vám umožní rychle stříhat živé ploty a keře se skvělými výsledky. Díky čepeli dlouhé 550 mm snadno zastřihnete malé až středně velké živé ploty.
Jeho protiběžné nože vám umožní řezat větve o tloušťce až 20 mm. Dvojčinná čepel se skládá ze dvou samostatných čepelí pohybujících se v opačných směrech. Navíc jsou to čepele řezané laserem a poskytují lepší výsledky řezání.
Tyto elektrické nůžky na živý plot jsou vybaveny elektrickou bezpečnostní brzdou, která po vypnutí nářadí okamžitě zastaví pohyb nožů. Zaručuje vaši bezpečnost za všech okolností. Pravidelným stříháním bude váš živý plot plnější a uhlazenější.
Obsah balení:
- 1x ochranné pouzdro lišty
- 1x plotostřih
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Napětí: | 230 - 240V / 50Hz |
| Příkon: | 500 W |
| Otáčky naprázdno: | 1.700 min-1 |
| Délka lišty: | 550 mm |
| Řezná délka: | 510 mm |
| Rozteč zubů : | 20 mm |
| Délka el. kabelu: | 0,35 m |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
