Total THTLI20461 - AKU nůžky na živé ploty 20V Li-ion, 2000mAh, 1ks baterie a 1ks nabíječky
Kód: THTLI20461--MAM-1099861603-Související produkty
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Velmi lehká konstrukce těchto AKU nůžek na živé ploty Vám přinese úlevu a radost při práci na zahradě. Pokud už Vás nebaví tahat za sebou elektrické kabely při stříhání keřů, tůjí nebo jiných ozdob Vaší zahrady, oceníte tyto nůžky ještě více. Prostě jen nasunete baterii a můžete volně pracovat, kde potřebujete. Délka lišty necelých půl metru je dostatečná pro všechny požadované úpravy porostů. Výrobce si také dal práci s pogumovanou protiskluzovou rukojetí, aby se Vám pracovalo co nejpohodlněji. Skvěle doplňuje zahradní nářadí pro řadu P20S. Součástí balení je 1ks nabíječky a 1ks baterie.
- dobré vyvážení aku nůžek zajišťuje méně namáhavé držení při obsluze
- pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci
- ukazatel stavu nabití baterie umožňuje uživateli si rozvrhnout délku práce a dát si včas nabít další akumulátor
- bezpečnostní pojistka zastaví stroj při vyklouznutí z rukou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.38 kg |
| EAN: | 6941639833482 |
| baterie: | 20V Li-ion |
| délka lišty na živé ploty: | 460 mm |
| kapacita baterie: | 2000 mAh |
| nabíjení baterie cca: | 1 h |
| počet kmitů: | 1400/min |
| rozteč zubů lišty: | 18 mm |
| značka: | TOTAL |
| doplňující parametr: | 1ks baterie a 1ks nabíječky |
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
S akumulátorovými nůžkami na živý plot AL-KO HTA 1845 a jejich diamantově broušenými noži je stříhání živého plotu snadné. Kvalitní bezpečnostní ostří 45 cm zajišťuje rychlý a...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém...
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
