VeGA VE34062 - elektrický plotostřih
Kód: 04VE34062Související produkty
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
Výkonný akumulátorový plotostřih Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
Flexibilní údržba živých plotů bez překážejících kabelů – přesto s profesionálními výsledky. S akumulátorovými nůžkami solo by AL-KO HT 4245 řady Power Flex nemusíte dělat...
Inovativní 18V hybridní výkon nabízí volbu plynulého přechodu mezi síťovým nebo akumulátorovým napájením téhož nářadí. Vysoce kvalitní čepele s diamantovým broušením pro přesné...
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
Velmi tiché aku nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu na zahradách a v parcích....
Detailní popis produktu
Výhody:
- lehký výkonný motor 620 W
- velký ergonomický bezpečnostní spínač pro komfortní obsluhu
- 610 mm dlouhá lišta a velká střižná kapacita 24 mm
- otočná rukojeť o 180° pro práci v různých polohách
- ergonomické držadlo se speciální protiskluzovou pogumovanou vrstvou
- protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez
- tlakově kalené ostří broušené diamantem
- přední bezpečnostní kryt rukojeti
- velký bezpečnostní spínač na předním madle s velmi malým odporem zaručuje pohodlný výcestranný úchop i při déle trvající práci
- plastové ochranné pouzdro na lištu
- úchyt kabelu zamezující jeho poškození
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595557904625 |
| Motor: | elektrický |
| Napětí: | 230 - 240 / 50 Hz |
| Výkon: | 620 W |
| Délka lišty: | 610 mm |
| Max. průměr střihu: | 24 mm |
| Otočná rukojeť: | ANO |
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
