Riwall PRO REH 5045 - plotostřih s elektrickým motorem 500 W
Kód: EH41A1901048BSouvisející produkty
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální pro úpravu okrajů trávníků i...
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
Profesionální bateriový plotostřih s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými pístovými noži o délce 51 cm a o celkové délce 2,2 m. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Výkonné akumulátorové nůžky na živý plot Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
Cramer 48PH jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 2050 s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 51 cm pro přesný a...
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
Detailní popis produktu
REH 5045 - plotostřih s elektrickým motorem 500 W
• výkonný motor 500 W
• velký bezpečnostní spínač pro komfortní obsluhu
• délka lišty i kapacita střihu je ideální pro úpravu a tvarování keřů, živých plotů i jednoletých výhonů
• nízká hmotnost skvěle vyhovuje i ženám
• kvalitní protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez
• ostří broušené diamantem
• přední bezpečnostní kryt rukojeti
• velký bezpečnostní spínač na předním madle s velmi malým odporem zaručuje pohodlný úchop i při déle trvající práci
• ochranné pouzdro na lištu
• úchyt kabelu zamezující jeho poškození
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 8591106343525 |
| Výkon: | 500 W |
| Délka lišty: | 450 mm |
| Šíře střihu: | 1,6 cm |
| Otáčky: | 3000 ot/min |
| Typ motoru: | 230V, 50Hz |
| Otočná rukojeť: | ne |
| Protiběžné stříhací lišty: | ano |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Rozměry balení: | 1040 x 200 x 184 mm |
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
