Total THTLI20018 - AKU nůžky na živé ploty 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: THTLI20018--MAM-1099861728-Související produkty
Sada 6ks baterií 20V s nabíječkou. Baterie jsou kompatibilní do všech nářadí P20S Total. Baterie...
Sada 4ks baterií a 1ks dvoumístné rychlonabíječky Total série P20S. Baterie mají kapacitu 4000mAh a...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Velmi lehká konstrukce AKU nůžek na živé ploty. Pokud už Vás nebaví tahat za sebou elektrické kabely při stříhání keřů nebo jiných ozdob Vaší zahrady, prostě jen nasunete baterii a můžete volně pracovat, kde potřebujete. Délka lišty necelých půl metru je dostatečná pro všechny požadované úpravy porostů. Výrobce si také dal práci s pogumovanou protiskluzovou rukojetí, aby se Vám pracovalo co nejpohodlněji. Počet kmitů 1400/min. Skvěle doplňuje zahradní nářadí pro řadu P20S.
- dobré vyvážení aku nůžek zajišťuje méně namáhavé držení při obsluze
- pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci
- ukazatel stavu nabití baterie umožňuje uživateli si rozvrhnout délku práce a dát si včas nabít další akumulátor
- bezpečnostní pojistka zastaví stroj při vyklouznutí z rukou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 6941639820581 |
| baterie: | 20V Li-ion |
| délka lišty na živé ploty: | 450 mm |
| počet kmitů: | 1400/min |
| rozteč zubů lišty: | 18 mm |
| značka: | TOTAL |
Velmi tiché aku nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu na zahradách a v parcích....
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Výkonný akumulátorový plotostřih Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 2050 s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 51 cm pro přesný a...
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
Inovativní 18V hybridní výkon nabízí volbu plynulého přechodu mezi síťovým nebo akumulátorovým napájením téhož nářadí. Vysoce kvalitní čepele s diamantovým broušením pro přesné...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
