AKU zahradní nůžky AL-KO Easy Flex HT 2000
Kód: 113700--MAM-409185348-Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Popis
- Lehké, obratné nůžky s délkou lišty 45 cm, pohodlným úchopem a kvalitním zpracováním z řady EASY FLEX
- Bezhlučná a bezemisní péče o Váš živý plot
- Diamantem broušené nože
- 20 Voltový Li-Ion akumulátor: krátká doba nabíjení, dlouhá životnost
- Baterie a nabíječka jsou součástí balení
Perfektní střih pro Váš živý plot, bez emisí a bez překážejících kabelů – v obvyklé AL-KO kvalitě. To představují lehké a obratné nůžky na živý plot z řady EASY FLEX.
Akumulátorové nůžky na živý plot HT 2000 – kompletní řešení včetně akumulátoru a nabíječky
S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 2000 s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 45 cm pro přesný a bezpečný střih
Jeden akumulátor – mnoho pomocníků pro Vaší zahradu: HT 2000 je součástí Vaší rodiny EASY FLEX. Přiložený akumulátor a nabíječku můžete použít pro další přístroje řady EASY FLEX, které je možné koupit za výhodnou cenu bez aku a nabíječky.
Technické detaily AL-KO HT 2000 Li-Ion
Protiběžné, diamantem broušené nože s délkou 45 cm zajistí čistý střih větviček až do průměru 14 mm.
Akumulátorové nůžky HT 2000 jsou s pouhými 2,0 kg (včetně baterie) výrazně lehčí než jakýkoliv benzínový typ. Nízkovibrační elektromotor, dobré vyvážení přístroje a ergonomicky tvarované držadlo zajišťují bezpečné a neunavující ovládání stroje, zejména při práci ve větší výšce. Vysoce kvalitní, robustní zpracování zajišťuje dlouhou životnost výrobku.
S plně nabitým Li-Ion 20 V/2,5 Ah akumulátorem můžete pracovat až 45 Minut. Nabití akumulátoru potom trvá pouze asi 50 Minut. Pokud máte k dispozici další akumulátor, můžete tedy pracovat téměř nepřetržitě. Li-Ion akumulátory mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové, netrpí samovybíjením ani paměťovým efektem.
Poznámka: Uvedená doba provozu na baterii je pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (teplota, hustota živého plotu atd.).
Technická data
| Číslo výrobku | 113700 |
|---|---|
| EAN | 4003718059779 |
| Produktová řada | EasyFlex |
| Typ AKU baterie | 20 V / 2,5 Ah |
| Počet otáček | 2200 |
| Typ nože | Diamantem broušené ostří |
| Hladina akustického hluku | 84.5 |
| Délka střihu v mm | 450 |
| Průměr střihu | 14 mm |
| Hmotnost cca v kg | 2 |
| Doba chodu / nabíjení akumulátoru až | 45/50 min |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4003718059779 |
Velmi tiché aku nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu na zahradách a v parcích....
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Flexibilní údržba živých plotů bez překážejících kabelů – přesto s profesionálními výsledky. S akumulátorovými nůžkami solo by AL-KO HT 4245 řady Power Flex nemusíte dělat...
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
Nůžky na živý plot Cramer 82V s dvojitým listem 61 cm Cramer 82HD61 jsou vysoce výkonné 82V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy speciálně pro profesionály....
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
