Riwall PRO RASH 2020 - aku nůžky 20 V na trávu a keře (bez baterie a nabíječky)
Kód: AH41F2201011B-BARESouvisející produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
RASH 2020 - aku nůžky 20 V na trávu a keře (bez baterie a nabíječky)
- praktické zahradní akumulátorové nůžky na sestříhávání trávníku a tvarování a zastřihávání keřů
- snadno se dostanete i do míst, kam nezajede sekačka nebo je obtížné použít klasický vyžínač nebo křovinořez
- snadné zastřihávání keřů a okrasných dřevin pomocí 20 cm dlouhé, standardně dodávané, střihací lišty
- jednoduchá a intuitivní výměna lišty na trávu a lišty na keře
- protiskluzové držadlo s úpravou SoftGrip
- dlouhá výdrž stroje, na jedno nabití až 40 min., s baterií 4 Ah až 90 min.
- lehká konstrukce stroje pro práci bez únavy
- jednoduchá obsluha, bezpečnostní spínač proti nechtěnému použití
- baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8595123407406 |
| Akumulátor: | - V/ Ah |
| Doba nabíjení: | cca 45 min |
| Výdrž na jedno nabití: | až 40 min |
| Šíře střihu: | 0,8 cm |
| Otáčky: | 1200 ot/min |
| Šířka lišty na trávu: | 92 mm |
| Délka lišty: | 199 mm |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Typ motoru: | aku 20 V PowerBrush |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Rozměry: | 420 x 135 x 155 mm |
| Rozměry balení: | 560 x 440 x 175 mm |
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální pro úpravu okrajů trávníků i...
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
Výkonný akumulátorový plotostřih Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
