Riwall PRO RASH 1236 - aku nůžky 3,6 V na trávu a keře
Kód: AH41E1901001BSouvisející produkty
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
RASH 1236 - aku nůžky 3,6 V na trávu a keře
- praktické zahradní akumulátorové nůžky na sestříhávání trávníku a tvarování a zastřihávání keřů
- snadno se dostanete i do míst, kam nezajede sekačka nebo je obtížné použít klasický vyžínač nebo křovinořez
- snadné zastřihávání keřů a okrasných dřevin pomocí 120 mm dlouhé, standardně dodávané, střihací lišty
- jednoduchá a intuitivní výměna lišty na trávu a lišty na keře
- moderní, silná baterie o vysoké kapacitě 1,5 Ah s elektronicky regulovaným nabíjením pro dlouhou životnost
- dlouhá výdrž stroje, na jedno nabití až 40 min.
- indikace stavu nabití pomocí LED diody
- lehká konstrukce stroje pro práci bez únavy
- jednoduchá obsluha, bezpečnostní klíč proti nechtěnému použití cizí osobou, dětmi apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| EAN: | 8595123404603 |
| Akumulátor: | 3,6 / 1,5 Li-Ion V/ Ah |
| Doba nabíjení: | cca 180 min |
| Výdrž na jedno nabití: | až 40 min |
| Šíře střihu: | 0,8 cm |
| Otáčky: | 1100 ot/min |
| Šířka lišty na trávu: | 80 mm |
| Délka lišty: | 120 mm |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Bezpečnostní klíč: | Ano |
| Typ motoru: | aku 3,6 V |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Nůžky na živý plot Cramer 82V s dvojitým listem 61 cm Cramer 82HD61 jsou vysoce výkonné 82V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy speciálně pro profesionály....
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
S nůžkami na živý plot solo by AL-KO HT 3645 neděláte žádné kompromisy, ale využíváte všech výhod pohonu nezávislého na síti.
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Akumulátorové elektrické nůžky RURIS 4024e jsou nepostradatelným nástrojem pro snadnou a efektivní péči o vaši zahradu. S celkovým výkonem 80 Wh vám tyto elektrické nůžky...
Inovativní 18V hybridní výkon nabízí volbu plynulého přechodu mezi síťovým nebo akumulátorovým napájením téhož nářadí. Vysoce kvalitní čepele s diamantovým broušením pro přesné...
CRAMER 82HD62 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
