ACTIVE 4,5 BT - benzínový křovinořez
Kód: 03454002Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Nástavec plotostřih otočný k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka žací lišty je 519 mm s rozestupem mezi noži lišty 30...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 4,5 vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Detailní popis produktu
Parametry
| Objem motoru: | 42.7 cm3 |
| Max. výkon motoru: | 2,6 Hp/1,9 kW |
| Model motoru: | 2-takt Active |
| Startování: | Ruční tahací startér |
| Držadlo: | Bike |
| Objem nádrže: | 1.1 l |
| Karburátor: | Membrána Walbro WYC |
| Záběr nože: | 300 mm |
| Záběr struny: | 450 mm |
| Kovová hřídel: | ANO |
| Ramenní popruh: | ANO |
| Průměr tuby hřídele: | 26 mm |
| Antivibrační systém: | ANO |
| Strunová hlava: | Poloautomatická |
| Žací nůž: | 3-zub |
| Standardní výbava: | 3-ramenní popruh safe, 3-zubý profi nůž |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém porostu. Ergonomicky tvarované rukojeti se speciálně pogumovaným povrchem madel výrazně zpříjemňují práci s tímto křovinořezem.
Systém antivibračního odpružení ACTIVE zabezpečuje efektivní tlumení vibrací motoru, hřídele a žacího nože.
Součástí výbavy je speciální patentovaná poloautomatická strunová hlava TAP&GO s jednoduchým a rychlým návinem nové struny při výměně ( možno navinout strunu bez nutnosti demontáže strunové hlavy), plus žací nůž a PROFI 3-bodový zádový popruh.
Pro profesionální nasazení lze využít robustnější varianty zmíněné strunové hlavy, která je osazena kovovým přítlačným knobem (u některých modelů současí základní vybavy). Ochranný kryt ACTVE-Combi pro travní žací kotouče a strunovou hlavu.
Společnost Active jako první v tomto oboru vybavila tyto stroje vlastním digitálním zapalováním garantujícím snadný start za jakýchkoliv podmínek, nižší emise a také sníženou tvorbu usazenin v motoru. K výrazné redukci vibrací křovinořezu přispívá především dvoudílná kliková hřídel motoru se dvěmi protizávažími a také hřídel pro přenos kroutícího momentu uložená v šesti průchodkách. Vnitřní stěny válce motoru jsou upraveny technologií NIKASIL známou především z motocyklového průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8595557900795 |
Křovinořez RURIS 300S je ideální, pokud chcete sekat na těžko dostupných místech. Ať už chcete sekat trávník, vysekávat křoviny, křovinořez RURIS 300S je zahradní nářadí, které...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Profesionalní robustní a velice obratný pojezdový křovinořez na sečení a mulčovaní přerostle trávy až do výše 50 cm s mimořadně velkými zadními koly s funkcí diferencialu....
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3610T. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Hřídelový křovinořez VeGA BC430PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 6 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,9 kW (30 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích prvků,...
Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460 je zajištěn surovou silou, jedinečnou ergonomií a vynikající odolností, která je ideálním nástrojem pro profesionály.
Hřídelový křovinořez VeGA BC 525 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Active s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Delmoncello, 12, 26037 – S. Giovanni in Croce (CR) – ITALIA |
| E-mail : | mail@active-srl.com |
