ECHO RM-520ES - zádový křovinořez
Kód: 000022349200Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Nástavec okrajovač trávníku k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete vždy krásně zarovnaného...
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Detailní popis produktu
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
Konstrukce je podpořena hmotností motoru a práce s ním je pohodlná díky robustnímu antivibračnímu systému. Tento design je ideální pro použití v různém terénu, jako jsou břehy, kopce, strmé svahy a další těžko dostupné oblasti.
Zádový benzínový křovinořez ECHO RM-520ES nabízí lepší manévrovatelnost, výkon, pohodlí a přispívá tak k menší únavě obsluhy.
Od konkurenčních výrobků zůstává motor křovinořezu v jedné poloze i při natáčení obsluhy a směr je upraven pouze otáčením flexibilní hřídele.
Funkce pro pohodlí a komfort:
- Odnímatelná brašna na nářadí poskytuje pohodlné uložení při práci
- Konstrukce děleného ramene usnadňuje skladování a přepravu
- Ochrana plynové páčky chrání plyn před vnějším dotykem
- Prodloužená rukojeť startéru pro pohodlí obsluhy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| Motor: | 2-taktní |
| Obsah motoru: | 50,2 cm3 |
| Výkon: | 2,16 kW / 2,94 HP |
| Karburátor: | membránový |
| Objem palivové nádrže: | 690 ml |
| Převodový poměr: | 1:33 |
| Průměr vnější trubky: | 28 mm |
| Průměr hřídele: | 8 mm |
| Typ hřídele: | pevná |
| Popruh: | PROFI, 3-bodový, zádový |
| Výbava: | strunová hlava |
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Zádový křovinořez AMA AG3 52BP je ideální pro práci v těžko dostupných místech. Vyniká dobrou ovladatelností díky umístění motorové jednotky na zádech.
Benzínový křovinořez VeGA C33 je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu předurčen pro běžné sečení okolo domu a v nepřístupném terénu. Náročný uživatel...
Křovinořez RURIS BRAVO 104 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce vysoce výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. Právě to jsou benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.
Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460 je zajištěn surovou silou, jedinečnou ergonomií a vynikající odolností, která je ideálním nástrojem pro profesionály.
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
