Křovinořez Playcut NBC 530D
Kód: 98809--MAM-1101214462-Související produkty
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Detailní popis produktu
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 530D je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má ergonomickou rukojeť a snadno přístupné ovládání.
Křovinořez Playcut NBC 530D je vybaven dvoutaktním motorem o objemu 52 cm3 a výkonu 1,45 kW, který pracuje se směsí 2,5 % (40:1) se syntetickým olejem.
Lehký a spolehlivý, práce je příjemná díky nízkým vibracím a nízké spotřebě paliva. Vybaven dvojitou rukojetí, vhodný i pro delší práci. Doporučen pro poloprofesionální nebo soukromé použití. Převodovka hlavy se pyšní vysoce kvalitním kuželovým převodem pro plynulý přenos výkonu a delší životnost.
Výrobek splňuje nejnovější evropské směrnice o emisích výfukových plynů do životního prostředí a hluku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Motor: | 2-taktní / Ama Playcut |
| Výkon motoru : | 1,45 kW / 1,94 HP |
| Obsah motoru : | 51,7 ccm |
| Držadlo: | Pohodlné U držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Objem nádrže : | 0,92 L |
| Délka hřídele: | 1520 mm |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3610T. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch.
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 140 B je působivý stroj, který poskytuje...
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Křovinořez RURIS BRAVO 104 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce vysoce výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Profesionalní robustní a velice obratný pojezdový křovinořez na sečení a mulčovaní přerostle trávy až do výše 50 cm s mimořadně velkými zadními koly s funkcí diferencialu....
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 6 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,9 kW (30 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích prvků,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
