ECHO SRM-222ES/U - benzínový křovinořez
Kód: 000024130256Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Detailní popis produktu
Jedná se o vyžínač s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. Své zákazníky si najde především mezi majiteli domu, kteří hledají výkonný dvoutaktní vyžínač.
Model ECHO SRM-222ES je nástupnický model oblíbeného křovinořezu SRM-220ES, kde došlo k mnoha vylepšením (např. došlo ke zvýšení výkonu motoru a zrychlení akcelerace díky zvýšenému kompresivním poměru, úpravě spalovací komory, zlepšení těsnění válců a sání a úpravě karburátoru, dále také došlo ke snížení spotřeby paliva).
- Nízká hladina vibrací je kombinována s přesnou rovnováhou a vynikající kvalitou zpracování s cílem zajistit delší služby a vynikající výkon
- Stejně tak již tento vyžínač splňuje limity emisí druhého stupně
- V základní výbavě je nůž a strunová hlava
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Motor: | 2-taktní |
| Obsah motoru: | 21,2 cm3 |
| Výkon: | 0,71 kW / 0,95 HP |
| Karburátor: | membránový |
| Objem palivové nádrže: | 400 ml |
| Převodový poměr: | 1:36 |
| Průměr vnější trubky: | 25 mm |
| Průměr hřídele: | 6,15 mm |
| Typ hřídele: | pevná |
| Popruh: | 1-bodový, ramenní |
| Výbava: | strunová hlava, 3-zubý nůž |
Lehce ovladatelný univerzální křovinořez s funkcí EFFORTLESS START pro snadný start bez zpětných rázů. Skutečně výkonný pomocník s pevnou hřídelí jak pro majitele domu, tak pro...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 350 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
Křovinořez RURIS BRAVO 104 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce vysoce výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Hřídelový křovinořez VeGA BC 525 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
S tímto výkonným křovinořezem těžíte z výkonného a zároveň hladce běžícího dvoutaktního motoru 1,9 kW (50,8 ccm) nejnovější generace s inovativním přívodem vzduchu pro...
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. To je to, co znamenají benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 6 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,9 kW (30 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích prvků,...
Křovinořez RURIS DAC 510 má dvoutaktní motor TEZ o výkonu 3,5 HP pro nejnáročnější úkoly, tak aby poskytoval přesné a rychlé výsledky. Objem válce 62 cm3 zajišťuje dlouhý a...
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3 - ideální stroj na běžné práce kolem domu a zahrady s velmi jednoduchou obsluhou, moderní čtyřtaktní motor...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
