Riwall PRO RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3
Kód: PB41A1901089BSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Nástavec okrajovač trávníku k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete vždy krásně zarovnaného...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Detailní popis produktu
RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3
- ideální stroj na běžné práce kolem domu a zahrady s velmi jednoduchou obsluhou
- moderní čtyřtaktní motor znamenající novou hladinu komfortu při práci
- díky 4-taktní technologii velmi malý odpor startovací šňůry při samotném startu
- vysoký točivý moment a stálý přísun výkonu
- obecně nižší a pocitově příjemnější hlučnost 4-taktního motoru
- nízká spotřeba paliva i oleje znamenají nižší provozní náklady
- nízké emise, malá kouřivost i zápach z výfukových zplodin
- oddělené nádrže na olej i benzín zjednodušují obsluhu – není nutné připravovat směs paliva
- ergonomická bike rukojeť s velkou možností individuálního nastavení
- komfortní dvouramenný popruh snižuje únavu při práci
- automatické nastavení délky struny lehkým úhozem o zem
- kvalitní materiály hřídele, vodící tyče i převodového ústrojí
- díky dělené hřídeli snadná přeprava i skladování stroje
- kvalitní žací nůž, strunová hlava a nářadí součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8595123404528 |
| Objem motoru: | 35.8 ccm |
| Typ motoru: | 4-taktní |
| Výkon motoru - pracovní: | 0,9 / 1,2 kW/HP |
| Záběr struny: | 42 cm |
| Struna: | 2x2,4 mm |
| Typ rukojeti: | bike |
| Záběr nože: | 25.5 cm |
| Žací nůž: | 3 zuby |
| Vrtání nože: | 25.4 mm |
| Typ strunové hlavy: | Automatik |
| Otáčky: | 10000 ot/min |
| Objem palivové nádrže: | 0.65 l |
| Objem olejové náplně: | 0.1 l |
| Průměr vodící tyče/síla stěny: | 26 / - mm |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
Špičkový křovinořez značky Riwall i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita, ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití...
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
S tímto výkonným křovinořezem těžíte ze silného a zároveň spolehlivého 1,5 kW dvoutaktního motoru (40,2 ccm) nejnovější generace s přívodem vzduchu pro nízkoemisní provoz. Díky...
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Velmi výkonný křovinořez, který navazuje na oblíbený model SRM-510ES, kde došlo k inovaci především v oblasti pohodlí obsluhy (antivibrační systém, vylepšený ramenní popruh)....
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 350 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Křovinořez RURIS RR242 BRAVO je ideální volbou pro čištění a údržbu trávníků, zahrad nebo trávníků, které vyžadují zvláštní pozornost, zejména v ročních obdobích, kdy se...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 5,2 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,75 kW (26 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 140 B je působivý stroj, který poskytuje...
S tímto výkonným křovinořezem těžíte z výkonného a zároveň hladce běžícího dvoutaktního motoru 1,9 kW (50,8 ccm) nejnovější generace s inovativním přívodem vzduchu pro...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
