Křovinořez Playcut NBC 450
Kód: 98963--MAM-1101214468-Související produkty
Základní přístroj pro různé práce na zahradě. Šetrný k životnímu prostředí a flexibilní při...
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Detailní popis produktu
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má ergonomickou rukojeť a snadno přístupné ovládání.
Křovinořez Playcut NBC 450 je vybaven dvoutaktním motorem o objemu 43 cm3 a výkonu 1,3 kW, který pracuje se směsí 2,5 % (40:1) se syntetickým olejem.
Lehký a spolehlivý, práce je příjemná díky nízkým vibracím a nízké spotřebě paliva. Doporučuje se pro poloprofesionální nebo soukromé použití. Převodovka se pyšní vysoce kvalitním kuželovým převodem pro plynulý přenos výkonu a delší životnost.
Výrobek splňuje nejnovější evropské směrnice o emisích výfukových plynů do životního prostředí a hluku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Motor: | 2-taktní / Ama Playcut |
| Výkon motoru : | 1,3 kW / 1,74 HP |
| Obsah motoru : | 42,7 ccm |
| Držadlo: | Jednoduché obloukové držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Objem nádrže : | 0,92 L |
| Délka hřídele: | 1520 mm |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Zádový křovinořez AMA AG3 52BP je ideální pro práci v těžko dostupných místech. Vyniká dobrou ovladatelností díky umístění motorové jednotky na zádech.
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. Právě to jsou benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Křovinořez s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. V primární...
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,0 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,7 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3 - ideální stroj na běžné práce kolem domu a zahrady s velmi jednoduchou obsluhou, moderní čtyřtaktní motor...
Hřídelový křovinořez VeGA BC 525 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch.
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3020TES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. To je to, co znamenají benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
