Křovinořez Playcut NBC 260
Kód: 98961--MAM-1101214464-Související produkty
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Nástavec plotostřih otočný k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka žací lišty je 519 mm s rozestupem mezi noži lišty 30...
Nástavec ke křovinořezu Evolution. Délka nástavce 750 mm.
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Detailní popis produktu
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 260 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má ergonomickou rukojeť a snadno přístupné ovládání.
Křovinořez Playcut NBC 260, výkonný motor 26 ccm a 0,9 kW s převodovým poměrem 2,5 % (40:1) a olejem. Lehký, spolehlivý, snadno startovatelný, zaručuje perfektní rovnováhu mezi výkonem a cenou.
Doporučuje se pro poloprofesionální a soukromé použití. Převodovka se pyšní vysoce kvalitním kuželovým soukolí pro homogenní přenos výkonu a delší životnost.
Výrobek splňuje nejnovější evropské směrnice o emisích výfukových plynů do životního prostředí a hluku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Motor: | 2-taktní / Ama Playcut |
| Výkon motoru : | 0,9 kW / 1,2 HP |
| Obsah motoru : | 25,4 ccm |
| Držadlo: | Jednoduché obloukové držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 24 mm |
| Objem nádrže : | 0,5 L |
| Délka hřídele: | 1520 mm |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
S tímto výkonným křovinořezem těžíte z výkonného a zároveň hladce běžícího dvoutaktního motoru 1,9 kW (50,8 ccm) nejnovější generace s inovativním přívodem vzduchu pro...
Křovinořez RURIS DAC 510 má dvoutaktní motor TEZ o výkonu 3,5 HP pro nejnáročnější úkoly, tak aby poskytoval přesné a rychlé výsledky. Objem válce 62 cm3 zajišťuje dlouhý a...
Hřídelový křovinořez VeGA BC430PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. Právě to jsou benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.
Hřídelový křovinořez VeGA BC 520 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 5,2 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,75 kW (26 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích...
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,0 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,7 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 140 B je působivý stroj, který poskytuje...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
