Křovinořez AMA AG5-350
Kód: 92715--MAM-597630939-Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Nástavec plotostřih otočný k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka žací lišty je 519 mm s rozestupem mezi noži lišty 30...
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Detailní popis produktu
AMA AG5-350 je lehký a spolehlivý křovinořez s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má ergonomickou rukojeť a snadno přístupné ovládání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| Motor 2T: | ama |
| Výkon motoru : | 0,9 kW / 1,22 HP |
| Obsah motoru : | 33 ccm |
| Držadlo: | Jednoduché obloukové držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Hřídel: | tyč s ložisky |
| Objem nádrže : | 1 L |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
| Délka hřídele: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 6,8 kg |
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 151 B je působivý stroj, který poskytuje...
Špičkový křovinořez značky Riwall i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita, ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití...
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
Scheppach PBC 520 je poctivě zpracovaný stroj s výkonným dvoutaktním motorem o objemu 52 cm3, který nabízí stále dostatek síly i při práci ve vysoké trávě nebo hustším porostu....
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. To je to, co znamenají benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. V primární...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
