Riwall PRO RPB 520 - křovinořez s benzinovým motorem
Kód: PB41A2401052BSouvisející produkty
Základní přístroj pro různé práce na zahradě. Šetrný k životnímu prostředí a flexibilní při...
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Multifunkční křovinořez s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 2,4 vyniká univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků od foukače,...
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Detailní popis produktu
RPB 520 - křovinořez s benzinovým motorem
• špičkový křovinořez značky Riwall i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita
• ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití nářadí
• pohon pevnou hřídelí uloženou v ložiskách, kvalitní úhlová převodovka a spojka
• materiál vodící tyče i pevná hřídel z kvalitní slitiny kovů
• dvoustrunná žací hlava umožňuje automatické nastavení délky struny lehkým úhozem o zem
• komfortní dvojitý popruh na rameno, možnost uchycení dle výšky uživatele
Motor
• silný a výkonný motor o objemu 51 cm3 se nezalekne ani náletů, křovin nebo vyšší trávy
• bohatě dimenzované chladící otvory brání přehřátí stroje Riwall a přispívají tak k dlouhé životnosti stroje
• moderní karburátor umožňuje spolehlivě pracovat i v extrémním náklonu stroje, např. při práci ve svahu ap.
• účinné antivibrační uložení motoru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| EAN: | 8591009223528 |
| Objem motoru: | 51.7 ccm |
| Výkon motoru - pracovní: | 1,5 / 2 kW/HP |
| Typ motoru: | 2-taktní |
| Záběr struny: | 42 cm |
| Struna: | 2x2,4 mm |
| Typ rukojeti: | bike |
| Záběr nože: | 25.5 cm |
| Žací nůž: | 3 zuby |
| Vrtání nože: | 25.4 mm |
| Typ strunové hlavy: | Tip-Automatik |
| Otáčky: | 9000 ot/min |
| Objem palivové nádrže: | 1.32 l |
| Průměr vodící tyče/síla stěny: | 28 / - mm |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| Rozměry: | 1880 x 730 x 480 mm |
| Rozměry balení: | 1860 x 320 x 210 mm |
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 350 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460 je zajištěn surovou silou, jedinečnou ergonomií a vynikající odolností, která je ideálním nástrojem pro profesionály.
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch.
Křovinořezy AMA osazené Japonskými motory Kawasaki té největší kvality, s vysoce kvalitními...
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Křovinořez RURIS DAC 510 má dvoutaktní motor TEZ o výkonu 3,5 HP pro nejnáročnější úkoly, tak aby poskytoval přesné a rychlé výsledky. Objem válce 62 cm3 zajišťuje dlouhý a...
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
S tímto výkonným křovinořezem těžíte ze silného a zároveň spolehlivého 1,5 kW dvoutaktního motoru (40,2 ccm) nejnovější generace s přívodem vzduchu pro nízkoemisní provoz. Díky...
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
