Riwall PRO RPB 260 - křovinořez s benzinovým motorem
Kód: PB41A2101051BSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Dělitelná násada pro snadnou přepravu a skladování. Snadná manipulace díky příjemné uzavřené...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Nástavec plotostřih otočný k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka žací lišty je 519 mm s rozestupem mezi noži lišty 30...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 4,5 vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Detailní popis produktu
RPB 260 - křovinořez s benzinovým motorem
• ideální lehký stroj od značky Riwall pro běžné práce kolem domu a zahrady
Motor
• silný 26 cm3 motor s technologiíí „Full Crank“ jako u profesionálních strojů (kliková hřídel je uložena ve dvou ložiscích – výrazně delší životnost motoru)
• pouze dvě polohy karburátoru pro intuitivní a snadný start
• chromová úprava válce motoru pro dlouhou životnost
• antivibrační uložení motoru pro maximální komfort při práci
Další vlastnosti:
• ergonomická, nastavitelná antivibrační bike-rukojeť s možností aretace plynu
• pohon pevnou hřídelí uloženou v ložiskách, kvalitní úhlová převodovka s možností mazání
• materiál vodící tyče i pevná hřídel z kvalitní slitiny kovů
• díky dělené hřídeli lze rozložit křovinořez na dvě poloviny – úspora místa při skladování, snadnější transport v automobilu
• dvoustrunná žací hlava umožňuje automatické nastavení délky struny lehkým úhozem o zem
• pohodlný ramenní popruh
Výkonostně lepšími typy tohoto křovinořezu značky Riwall jsou RPB 510, RPB 430, RPB 520 a RPB 520 PRO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8591002224515 |
| Objem motoru: | 25.4 ccm |
| Výkon motoru - pracovní: | 0,75 / 1 kW/HP |
| Typ motoru: | 2-taktní |
| Záběr struny: | 40 cm |
| Struna: | 2x2,4 mm |
| Typ rukojeti: | bike |
| Záběr nože: | 25.5 cm |
| Žací nůž: | 3 zuby |
| Vrtání nože: | 25.4 mm |
| Typ strunové hlavy: | Automatik |
| Otáčky: | 12000 ot/min |
| Objem palivové nádrže: | 0.45 l |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| Rozměry: | 1820 x 720 x 440 mm |
| Rozměry balení: | 1110 x 280 x 280 mm |
Křovinořez s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. V primární...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Hřídelový křovinořez VeGA BC 525 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3610T. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořez RURIS 300S je ideální, pokud chcete sekat na těžko dostupných místech. Ať už chcete sekat trávník, vysekávat křoviny, křovinořez RURIS 300S je zahradní nářadí, které...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
Křovinořezy AMA osazené Japonskými motory Kawasaki té největší kvality, s vysoce kvalitními...
Špičkový křovinořez značky Riwall i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita, ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 151 B je působivý stroj, který poskytuje...
Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460 je zajištěn surovou silou, jedinečnou ergonomií a vynikající odolností, která je ideálním nástrojem pro profesionály.
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
