Křovinořez Playcut NBC 350
Kód: 98962--MAM-1101214466-Související produkty
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Multifunkční křovinořez s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 2,4 vyniká univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků od foukače,...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1 je univerzální pomocník, který může sloužit jako strunový vyžínač, křovinořez, plotostřih, prořezávací řetězová pila, špičkový...
Detailní popis produktu
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 350 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má ergonomickou rukojeť a snadno přístupné ovládání.
Křovinořez Playcut NBC 350 je vybaven dvoutaktním motorem o objemu 33 cm3 a výkonu 1,0 kW, který pracuje se směsí syntetického oleje v poměru 2,5 % (40:1).
Lehký a spolehlivý, práce je příjemná díky nízkým vibracím a nízké spotřebě paliva. Doporučuje se pro poloprofesionální nebo soukromé použití. Převodovka se pyšní vysoce kvalitním kuželovým převodem pro plynulý přenos výkonu a delší životnost.
Výrobek splňuje nejnovější evropské směrnice o emisích výfukových plynů do životního prostředí a hluku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Motor: | 2-taktní / Ama Playcut |
| Výkon motoru : | 1,0 kW / 1,34 HP |
| Obsah motoru : | 32,6 ccm |
| Držadlo: | Jednoduché obloukové držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Objem nádrže : | 0,75 L |
| Délka hřídele: | 1520 mm |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
Zádový křovinořez AMA AG3 52BP je ideální pro práci v těžko dostupných místech. Vyniká dobrou ovladatelností díky umístění motorové jednotky na zádech.
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460 je zajištěn surovou silou, jedinečnou ergonomií a vynikající odolností, která je ideálním nástrojem pro profesionály.
Hřídelový křovinořez VeGA BC 520 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Křovinořez RURIS BRAVO 104 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce vysoce výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 5,2 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,75 kW (26 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3610T. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. Právě to jsou benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.
Profesionalní robustní a velice obratný pojezdový křovinořez na sečení a mulčovaní přerostle trávy až do výše 50 cm s mimořadně velkými zadními koly s funkcí diferencialu....
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
Špičkový křovinořez značky Riwall i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita, ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití...
RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3 - ideální stroj na běžné práce kolem domu a zahrady s velmi jednoduchou obsluhou, moderní čtyřtaktní motor...
Křovinořezy AMA osazené Japonskými motory Kawasaki té největší kvality, s vysoce kvalitními...
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. To je to, co znamenají benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení...
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
