Stavebnicový mulčovač DAKR Triton L224
Kód: 01233.344--MAM-920764230-Související produkty
Pokud vlastníte stroj z výrobkové řady Triton, lze ho jednoduše přestavět na bubnovou sekačku. Demontáž připojeného nástavce a nasazení sekacího nástavce je otázkou max. 15...
Pokud vlastníte stroj z výrobkové řady Triton, lze ho jednoduše přestavět na bubnovou sekačku. Demontáž připojeného nástavce a nasazení dvojitého talíře STR2 je otázkou max. 15...
Nástavec určený pro sekačky i mulčovače Triton
Sekačka WEIBANG WB 506 SCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Sekačka ACTIVE 4850 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 51 HWXV 6in1 je univerzální sekačka s vysokou...
Naše benzínová sekačka AL-KO Premium 524 VSED-A vás účinně a mimořádně pohodlně podpoří při sekání vašeho pozemku. Zejména s duálním startem. Buď klasicky tahem za lanko nebo...
Prémiová záruka 6 let AL-KO si na kvalitě zakládá, proto nabízíme prodlouženou 6-ti letou záruku na naše benzínové sekačky. Do kvalitního motoru patří i kvalitní benzín a...
Benzinová sekačka AMA NRT 52X 4v1 s pojezdem se záběrem sečení 52 cm. Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1200 m2. Výkonný...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 VSI-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
RPM 4735 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem - silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a snadným startováním, nová moderní konstrukce motoru,...
Sekačka WEIBANG WB 506 SBV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 46.0 SP-B od společnosti AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost...
Sekačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Pro velmi náročné zákazníky vyžadující špičkové materiály, kvalitní technologie a skutečnou heavy-duty konstrukci jsme připravili prémiovou řadu sekaček Riwall.
Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Detailní popis produktu
Tento mulčovač pohání nejsilnější z řady - PROFI motor Loncin LC1P75F o zdvihovém objemu 224 cm3 s litinovou vložkou válce, takže je vhodný i do velmi extrémních porostů. Samotná litinová vložka prodlužuje životnost motoru na dvojnásobek.
Mulčovací ústrojí je z nerezové oceli. Mulčovač není jednoúčelový, je možno dokoupit bubnový sekací nástavec a radlici na sníh. Nejvýkonnější stroj Triton s profi motorem, litinovou vložkou válce, olejovým čerpadlem a filtrem, vhodný i pro komunální služby a profesionální zahradníky.
Stroj má dělenou nápravu, která drží při zapnutém pojezdu mulčovač ve směru sekání a nevybočuje na nerovnostech, ale umožňuje snadné zatáčení.
Základní technické parametry:
| Max. šířka záběru: | 55 cm |
| Pojezdová náprava: | samosvorná dělená (nahrazuje diferenciál s uzávěrkou) |
| Pracovní rychlost: | 2 rychlosti pojezdu (2,3 km/hod + 3,0 km/hod) |
| Pneumatiky: | velká foukaná kola 400 mm s šípovým vzorem |
| Řidítka: | polohovatelná ve 4 výškových stupních, měkčené madlo |
| Stavebnicové řešení: | ano (4 pracovní nástavce + řada dalších doplňků) |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 4 - 10 cm |
| Žací ústrojí: | nerezový plášť mulčovače se speciálním nožem OREGON |
| Motor: | 4-takt Loncin LC1P75F OHV |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 224 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka = dvojnásobná životnost motoru |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 7,2 HP/5,3 kW |
| Kroutící moment při 2.500 ot/min: | 14,0 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování: | snadné nastartování bez sytiče |
| Hmotnost mulčovače: | 60,5 kg |
| Doporučená plocha: | do 15.000 m2 |
Mulčovací benzínový rider Defender 71 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 71 cm zvládne husté a invazní rostliny až do...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Loncin 11 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada...
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 s mulčovačem M-70 představuje náš nejsilnější jedno rotorový mulčovač. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě,...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 15,5 HP, hydrostatická převodovka, diferenciál s uzávěrkou, plynulá...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou.
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Triton L224 při provozu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
