Stavebnicový dvounožový mulčovač Panter FD-3 500 cm3 + M 121
Kód: 01236.005 - 01236.0--MAM-306338506-Související produkty
Funkce 4 v 1: sběr + mulčování + zadní výhoz + boční výhoz. Motor - velmi silný a tichý motor 173 cm3 se systémem OHV a snadným startováním, nízká spotřeba, vysoký točivý...
Motorová profesionální sekačka VeGA 497 SPXV DOV 5in1 je univerzální sekačka o záběru 480 mm s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké a velké travnaté...
Zahradní motorová sekačka VeGA 465 SHBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i...
Tato sekačka na trávu POWXG60240X Powerplus je vybavena výkonným, ale úsporným 4-taktním motorem o...
Sekačka WEIBANG WB 506 SBV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Benzínová sekačka Scheppach MS 150-46 E je ideální stroj pro středně velké pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické a...
Zůstaňte flexibilní s naším plynule variabilním pohonem kol. Pohon Vario umožňuje plynulé a individuální přizpůsobení rychlosti sečení vašim osobním zvyklostem při sečení. Tato...
Sekačka WEIBANG WB BC 537 SCV je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Sekačka je určena pro domácí i profesionální mulčování s pojezdem. Sekačka WEIBANG WB BC...
Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
RPM 5135 E - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem - silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a elektrostartem, nová moderní konstrukce...
Díky spolehlivé technologii a komplexní výbavě usnadňuje benzínová sekačka AL-KO Easy 4.66 SP-D zahradničení. Výkonný pohon zadních kol poskytuje dodatečnou podporu. Špičkový...
Sekačka ACTIVE 5400 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Díky spolehlivé technologii a komplexní výbavě vám benzínová sekačka AL-KO Easy 5.16 SP-D usnadňuje práci na zahradě. Podpoří vás výkonný pohon zadních kol. Extra výkon s mnoha...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 46 HWXV 6in1 je univerzální sekačka s vysokou...
Pro velmi náročné zákazníky vyžadující špičkové materiály, kvalitní technologie a skutečnou heavy-duty konstrukci jsme připravili prémiovou řadu sekaček Riwall.
RPM 5135 - multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem. Funkce 4 v 1: sběr, mulčování, zadní výhoz, boční výhoz , silný a tichý motor 146 cm3 se systémem...
Detailní popis produktu
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat průměrně čtyřikrát za rok v závislosti na výšce, hustotě a druhu trávy. Nastavování výšky sečení je centrální. Mulčovací ústrojí je tvořeno speciálním nožem otáčejícím se v horizontální rovině. Možnost připojit sedačku a při práci sedět, řada adaptérů pro přestavbu na bubnovou či diskovou, obraceč a shrabovač, frézu a radlici na sníh, vozík, zametací kartáč, rotavátor a drtič větví.
Základní technické parametry mulčovače:
| Možnosti: | sedačka pro roviny a mírné svahy |
| Max. výkon: | 9.680 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 121 cm |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 3-10 cm |
| Hmotnost sestavy: | 205 kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
| Pojezd: | ano, plynulá regulace rychlosti vpřed i vzad |
| Rychlosti: | vpřed 0÷10 km/hod, vzad 0÷5 km/hod |
| Náprava: | diferenciál s uzávěrkou |
| Převodovka: | hydrostatická Tuff Torq K46, |
| Další vybavení: | pracovní brzda, parkovací brzda, světlomet, baterie s dobíjením |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Velká široká foukaná kola průměr 480 mm s šípovým vzorem | |
| Vnější obrys kol: | 76 cm |
| Motor: | 4takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 500 cm3 |
| Válec: | litinová vložka |
| Celkový max. výkon motoru: | 15,5 HP/11,3 kW |
| Kroutící moment při 3600 ot/min: | 30,2 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování motoru: | elektrostartér, ruční záložní |
| Svahová dostupnost: | Bezpečná svahová dostupnost garantovaná státní zkušebnou 10° Motor bezpečně pracuje při trvalém náklonu 20° |
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Loncin 11 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 s mulčovačem M-70 představuje náš nejsilnější jedno rotorový mulčovač. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě,...
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco s mulčovačem M70 představuje jeden z nejsilnějších jedno rotorových mulčovačů. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovací benzínový rider Defender 84 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 84 cm zvládne husté a invazní rostliny až do výšky...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Základní sestava stavebnice Panter, mulčovač do náročného, kopcovitého terénu. Na rovinách a mírných svazích má dostatečný výkon a tuhost k tomu, aby obsluha mohla při práci...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
DAKR Panter FD-3 mulčovač M121
Mulčovač DAKR M121 s pohonnou jednotkou DAKR Panter FD-3 s řízenou sedačkou BPR.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
