Stavebnicový mulčovač Panter FD-3 500 cm3 + M 70
Kód: 01236.001 - 01235.0--MAM-306338504-Související produkty
Sekačka WEIBANG WB 538 SCV BBCPRO 6in1 představuje špičku mezi profesionálními sekačkami s pojezdem. Byla navržena s důrazem na maximální výkon, dlouhou životnost a komfort...
Naše benzínová sekačka AL-KO Premium 524 VSED-A vás účinně a mimořádně pohodlně podpoří při sekání vašeho pozemku. Zejména s duálním startem. Buď klasicky tahem za lanko nebo...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 545 SXHE je univerzální sekačka o záběru 54 cm s...
Pro velmi náročné zákazníky vyžadující špičkové materiály, kvalitní technologie a skutečnou heavy-duty konstrukci jsme připravili prémiovou řadu sekaček Riwall.
Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 424 SDX je univerzální sekačka s vysokou...
Benzínová sekačka Scheppach MS 150-46 E je ideální stroj pro středně velké pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické a...
Sekačka RURIS DAC 110XL vybavená čtyřtaktním motorem o výkonu 2,5 HP má pracovní šířku 40 cm a je ideální pro sečení trávy na ploše až 1300 metrů čtverečních.
Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2. Výkonný motor o objemu 196 ccm, vyhovující nejnáročnějším evropským směrnicím. Čtyři...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 545 SXH je univerzální sekačka o záběru 54 cm s...
Benzínová sekačka Classic 4.62 SP-B se spolehlivými a účinnými funkcemi a inovativní technologií vám usnadní práci na zahradě. Technologie AL-KO Classic 4.62 SP-B je vyvinuta v...
Motorová sekačka VeGA 854 SXH GCV je univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě...
Benzínová sekačka Scheppach MS 225-53 je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické...
Benzínové sekačce solo by AL-KO 5274 VS-H není cizí spolehlivost s nejvyšším možným komfortem a odlišuje jí ve své třídě. Prémiové sečení k dokonalosti – bez kompromisů.
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 752 SXH DOV je univerzální sekačka s vysokou...
Sekačka RURIS DAC 150XL vybavená čtyřtaktním motorem o výkonu 5,0 HP má pracovní šířku 50 cm a je ideální pro sečení trávy na ploše až 2000 metrů čtverečních. Sekačka na trávu...
Silný heavy-duty motor o objemu 196 cm3 se systémem OHV, nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5, velký záběr 53 cm, nízká spotřeba, vysoký točivý...
Detailní popis produktu
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 s mulčovačem M-70 představuje náš nejsilnější jedno rotorový mulčovač. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě, která je i se svým mimořádně výkonným motorem velmi snadno ovladatelná. Za skvělou ovladatelnost sestava vděčí klasicky řešenému diferenciálu s manuálně ovládanou uzávěrkou, který Vám dává kontrolu nad záběrem kol a současně kontrolu nad směrem jízdy stroje. Mulčovač umožňuje připojení sedačky a více než 20 dalších pracovních nástavců, které jsou vyobrazené v dolní části této stránky. Mulčovač M70 je vhodný na roviny i do kopcovitého terénu. Nastavování výšky sečení je centrální. Mulčovací ústrojí je tvořeno speciálním nožem otáčejícím se v horizontální rovině. Jednotlivé mulčovače M70 se liší pouze pohonnou jednotkou. Možnost připojit sedačku a při práci sedět, řada adaptérů pro přestavbu na bubnovou či diskovou, obraceč a shrabovač, frézu a radlici na sníh, vozík, zametací kartáč, rotavátor a drtič větví.
Základní technické parametry mulčovače:
| Možnosti: | sedačka pro roviny a mírné svahy |
| Max. výkon: | 6800 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 71 cm |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 4-9 cm |
| Hmotnost adaptéru: | 154 kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
| Pojezd: | ano, plynulá regulace rychlosti vpřed i vzad |
| Rychlosti: | vpřed 0÷10 km/hod, vzad 0÷5 km/hod |
| Náprava: | diferenciál s uzávěrkou |
| Převodovka: | hydrostatická Tuff Torq K46, |
| Další vybavení: | pracovní brzda, parkovací brzda, světlomet, baterie s dobíjením |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Velká široká foukaná kola průměr 480 mm s šípovým vzorem | |
| Vnější obrys kol: | 76 cm |
| Motor: | 4takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 500 cm3 |
| Válec: | litinová vložka |
| Celkový max. výkon motoru: | 15,5 HP/11,3 kW |
| Kroutící moment při 3600 ot/min: | 30,2 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování motoru: | elektrostartér, ruční záložní |
| Svahová dostupnost: | Bezpečná svahová dostupnost garantovaná státní zkušebnou 10° Motor bezpečně pracuje při trvalém náklonu 20° |
Mulčovací sekačka VeGA GMC 53 RATO 170 je výkonný a odolný stroj určený pro sečení vysoké, přerostlé i náročné trávy. Díky masivní konstrukci, profesionálnímu mulčovacímu...
Novinka 2024 - Ještě silnější a větší čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Loncin 11 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou.
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Mulčovací benzínový rider Defender 84 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 84 cm zvládne husté a invazní rostliny až do výšky...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco s mulčovačem M70 představuje jeden z nejsilnějších jedno rotorových mulčovačů. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této...
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Profesionální stroj určený k sečení vysoké trávy, lučních porostů a husté vegetace na velkých plochách. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro farmy, pozemky,...
Rotační mulčovač pro náročné – testujeme FD3-500 + M70 v přerostlé trávě
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
