Stavebnicový mulčovač Tekton L196
Kód: 01233.050--MAM-803471472-Související produkty
Vynikající výkonný motor se snadným startováním a systémem OHV, nízká spotřeba, vysoký točivý moment i pro práci v hustší trávě, funkce 3v1: sběr, mulčování, zadní výhoz,...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 525 4SXH je univerzální sekačka s vysokou...
Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.14 VS-B se spolehlivými a mnoha účinnými funkcemi a inovativní technologií vám usnadní práci na zahradě. Technologie AL-KO Classic 5.14 VS-B je...
Sekačka WEIBANG WB 538 SCV 6in1 představuje špičku mezi profesionálními sekačkami s pojezdem. Byla navržena s důrazem na maximální výkon, dlouhou životnost a komfort obsluhy. Je...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 46.0 SP-A Plus od společnosti AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu....
WEIBANG WB 778 SLCV-SW je špičková profesionální travní sekačka navržená pro pravidelnou údržbu rozsáhlých travnatých ploch, jako jsou velké zahrady, sportoviště, veřejné parky...
Sekačka WEIBANG WB 536 SKVPRO je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní...
Tato sekačka na trávu POWXG60240X Powerplus je vybavena výkonným, ale úsporným 4-taktním motorem o...
Profesionální benzinová sekačka o výkonu 3 HP je ideálním řešením pro větší zahrady a travnaté plochy. Vybavena motorem Briggs&Stratton, se šířkou záběru 46 cm dokáže...
Motorová profesionální sekačka VeGA 497 SPXV DOV 5in1 je univerzální sekačka o záběru 480 mm s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké a velké travnaté...
Motorová sekačka VeGA 752 SXH GCV je univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Zahradní sekačka VeGA je vybavena...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 51.0 SP-A od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Sekačka RURIS DAC 110XL vybavená čtyřtaktním motorem o výkonu 2,5 HP má pracovní šířku 40 cm a je ideální pro sečení trávy na ploše až 1300 metrů čtverečních.
Sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně...
Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 7 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 485 SXHE s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do...
Zahradní motorová sekačka VeGA 515 SHBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně...
Detailní popis produktu
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd. Hlavní předností Tektonů je jejich originální konstrukce ve spojení s nízkou váhou a vysokým hodinovým výkonem. Mulčovací ústrojí je z nerezové oceli. Mulčovač není jednoúčelový, je možno dokoupit bubnový sekací nástavec a radlici na sníh. Od ostatních mulčovačů Tekton se liší pouze motorem.
Stroj má dělenou nápravu, která drží při zapnutém pojezdu mulčovač ve směru mulčování a nevybočuje na nerovnostech, ale umožňuje snadné zatáčení.
Základní technické parametry:
| Max. šířka záběru: | 55 cm |
| Pojezdová náprava: | samosvorná dělená (nahrazuje diferenciál s uzávěrkou) |
| Pracovní rychlost: | 2 rychlosti pojezdu (2,3 km/hod + 3,0 km/hod) |
| Pneumatiky: | velká foukaná kola 400 mm s šípovým vzorem |
| Řidítka: | polohovatelná ve 4 výškových stupních, měkčené madlo |
| Stavebnicové řešení: | ano (4 pracovní nástavce + řada dalších doplňků) |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 4 - 10 cm |
| Žací ústrojí: | nerezový plášť mulčovače se speciálním nožem OREGON |
| Motor: | 4-takt Loncin LC1P70F-3 |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 196 cm3 |
| Válec: | litinový |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 6,1 HP/4,5 kW |
| Maximální kroutící moment: | 12,0 Nm při 2.500 ot./min. |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování: | systém Ready Start - snadné nastartování bez sytiče |
| Hmotnost mulčovače: | 51 kg |
| Doporučená plocha: | do 10.000 m2 |
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Profesionální stroj určený k sečení vysoké trávy, lučních porostů a husté vegetace na velkých plochách. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro farmy, pozemky,...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou.
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Novinka 2024 - Stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 55 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovací benzínový rider Defender 71 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 71 cm zvládne husté a invazní rostliny až do...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 15,5 HP, hydrostatická převodovka, diferenciál s uzávěrkou, plynulá...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
