Stavebnicový dvounožový mulčovač Panter FD3eco + M121
Kód: 01236.005 - 01236.0--MAM-573828416-Související produkty
Sekačka s pojezdem pro efektivní a rychlou péči o trávník bez námahy, sečení na velkých plochách až do 1600 m2, s funkcí sběru, zadního vyhazování, bočního vyhazování a...
Sekačka WEIBANG WB 538 SCV BBCPRO 6in1 představuje špičku mezi profesionálními sekačkami s pojezdem. Byla navržena s důrazem na maximální výkon, dlouhou životnost a komfort...
Benzínové sekačce solo by AL-KO 5274 VS-H není cizí spolehlivost s nejvyšším možným komfortem a odlišuje jí ve své třídě. Prémiové sečení k dokonalosti – bez kompromisů.
Sekačka WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO je určena na velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova...
Sekačka WEIBANG WB 778 SLCV a variabilním pojezdem je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava,...
Silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a elektrostartem, nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5 elektrostart - startování pouhým...
Díky spolehlivé technologii a komplexní výbavě vám benzínová sekačka AL-KO Easy 5.16 SP-D usnadňuje práci na zahradě. Podpoří vás výkonný pohon zadních kol. Extra výkon s mnoha...
Benzínová sekačka Scheppach MS 225-53 je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické...
Pro velmi náročné zákazníky vyžadující špičkové materiály, kvalitní technologie a skutečnou heavy-duty konstrukci jsme připravili prémiovou řadu sekaček Riwall.
Díky svým spolehlivým a četným účinným funkcím a inovativní technologii usnadňuje benzínová sekačka na trávu AL-KO Classic 4.62 SP-B Plus práci na zahradě. Benzínová sekačka...
Sekačka RURIS DAC 110XL vybavená čtyřtaktním motorem o výkonu 2,5 HP má pracovní šířku 40 cm a je ideální pro sečení trávy na ploše až 1300 metrů čtverečních.
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 495 SXH je univerzální sekačka s vysokou...
Pro velmi náročné zákazníky vyžadující špičkové materiály, kvalitní technologie a skutečnou heavy-duty konstrukci jsme připravili prémiovou řadu sekaček Riwall.
Zahradní motorová sekačka VeGA 465 SHBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i...
Benzínová sekačka Classic 4.62 SP-B se spolehlivými a účinnými funkcemi a inovativní technologií vám usnadní práci na zahradě. Technologie AL-KO Classic 4.62 SP-B je vyvinuta v...
Benzínová mulčovací sekačka WEIBANG WB BC 538 SCV je profesionální stroj konstruovaný pro náročné podmínky a pravidelné sečení středně velkých až rozsáhlých travnatých ploch....
Detailní popis produktu
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat průměrně čtyřikrát za rok v závislosti na výšce, hustotě a druhu trávy. Nastavování výšky sečení je centrální. Mulčovací ústrojí je tvořeno speciálním nožem otáčejícím se v horizontální rovině.
Možnost připojit sedačku a při práci sedět, řada adaptérů pro přestavbu na bubnovou či diskovou, obraceč a shrabovač, frézu a radlici na sníh, vozík, zametací kartáč, rotavátor a drtič větví.
Základní technické parametry:
| Možnosti: | sedačka pro roviny a mírné svahy |
| Max. výkon: | 9.680 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 121 cm |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 3-10 cm |
| Hmotnost sestavy: | 203 kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
| Pojezd: | ano, plynulá regulace rychlosti vpřed i vzad |
| Rychlosti: | vpřed 0÷10 km/hod, vzad 0÷5 km/hod |
| Náprava: | diferenciál s uzávěrkou |
| Převodovka: | hydrostatická Tuff Torq K46 |
| Další vybavení: | pracovní brzda |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | velká široká foukaná kola průměr 480 mm s šípovým vzorem |
| Vnější obrys kol: | 76 cm |
| Motor: | 4-takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV |
| Startování motoru: | ruční |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 344 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka |
| Pracovní otáčky motoru: | 3400 ot/min |
| Výkon motoru při 3600 ot/min: | 13,2 HP/9,7 kW |
| Kroutící moment při 3600 ot/min: | 25,7 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Svahová dostupnost: | bezpečná svahová dostupnost garantovaná státní zkušebnou 10° motor bezpečně pracuje při trvalém náklonu 20° |
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Mulčovací benzínový rider Defender 84 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 84 cm zvládne husté a invazní rostliny až do výšky...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - Ještě silnější a větší čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Základní sestava stavebnice Panter, mulčovač do náročného, kopcovitého terénu. Na rovinách a mírných svazích má dostatečný výkon a tuhost k tomu, aby obsluha mohla při práci...
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 s mulčovačem M-70 představuje náš nejsilnější jedno rotorový mulčovač. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě,...
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
