Stavebnicový mulčovač Tekton
Kód: 01233.019--MAM-306338475-Související produkty
Vícenásobné využití díky funkci 4INONE znamená sekání, sběr, mulčování a boční výhoz. Naše sekačka je vyvinuta v Německu a vyráběna v Rakousku. Benzínová sekačka Premium 524...
Sekačka ACTIVE 5333 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Benzínová sekačka na trávu RURIS RX441S je jednou z nejinspirativnějších možností při hledání sekačky na trávu. Sekačka je vybavena 4-taktním motorem o výkonu 5,7 HP a pracovní...
Sekačka WEIBANG WB 507 SCV je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro středně a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 51.0 SP-A od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Sekačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Benzínová sekačka Premium 473 VS-B je díky inovativním komponentům a plné výbavě dlouhodobým partnerem pro vaši zahradu. Prémiová výbava se snoubí s designem. Díky modernímu...
Zahradní motorová sekačka VeGA 465 SHBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i...
Sekačka je osazena silným 7 HP motorem Weibang s kardanovým vývodem pro přenos pojezdové síly. Pojezd zajišťuje profesionální 3 rychlostní převodovka s garantovanou životností...
Benzínová sekačka Scheppach MS 150-46 E je ideální stroj pro středně velké pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické a...
Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 404 SDX je univerzální sekačka s vysokou kapacitou...
Sekačka WEIBANG WB 538 SCV BBCPRO 6in1 představuje špičku mezi profesionálními sekačkami s pojezdem. Byla navržena s důrazem na maximální výkon, dlouhou životnost a komfort...
Sekačka WEIBANG WB 466 SCM je určena na středně velké travnaté plochy. Sekačka je především určena pro domácí i profesionální mulčování s pojezdem.
Benzinová sekačka ama TRX-48P 4v1 s pojezdem se záběrem sečení 48 cm. Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2....
Sekačka WEIBANG WB 778 SLCV a variabilním pojezdem je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava,...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 752 SXH DOV je univerzální sekačka s vysokou...
Detailní popis produktu
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd. Hlavní předností Tektonů je jejich originální konstrukce ve spojení s nízkou váhou a vysokým hodinovým výkonem. Mulčovací ústrojí je z nerezové oceli. Mulčovač není jednoúčelový, je možno dokoupit bubnový sekací nástavec a radlici na sníh. Od ostatních mulčovačů Tekton se liší pouze motorem.
| Max. šířka záběru: | 55 cm |
| Pojezdová náprava: | Samosvorná dělená (nahrazuje diferenciál s uzávěrkou) |
| Pracovní rychlost: | 2 rychlosti pojezdu (2,3 km/hod + 3,0 km/hod) |
| Pneumatiky: | Velká foukaná kola 400 mm s šípovým vzorem |
| Řidítka: | Polohovatelná ve 4 výškových stupních, měkčené madlo |
| Stavebnicové řešení: | Ano (4 pracovní nástavce + řada dalších doplňků) |
| Výška strniště: | Centrálně nastavitelná 4 - 10 cm |
| Žací ústrojí: | Nerezový plášť mulčovače se speciálním nožem OREGON |
| Motor: | 4takt Briggs&Stratton, 675 EXi Series |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 163 cm3 |
| Válec: | hliníkový |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 5,5 HP/4,0 kW |
| Výkon motoru při 3.060 ot/min: | 3,8 HP/2,8 kW |
| Kroutící moment při 3.060 ot/min: | 8,8 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování: | Systém Ready Start - snadné nastartování bez sytiče |
| Hmotnost mulčovače: | 51 kg |
| Doporučená plocha: | do 10.000 m2 |
Profesionální stroj určený k sečení vysoké trávy, lučních porostů a husté vegetace na velkých plochách. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro farmy, pozemky,...
Novinka 2024 - Stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 55 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a...
Mulčovací benzínový rider Defender 71 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 71 cm zvládne husté a invazní rostliny až do...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 15,5 HP, hydrostatická převodovka, diferenciál s uzávěrkou, plynulá...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Mulčovací sekačka VeGA GMC 53 RATO 170 je výkonný a odolný stroj určený pro sečení vysoké, přerostlé i náročné trávy. Díky masivní konstrukci, profesionálnímu mulčovacímu...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco s mulčovačem M70 představuje jeden z nejsilnějších jedno rotorových mulčovačů. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této...
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Novinka 2024 - Ještě silnější a větší čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
DAKR TEKTON
Mulčovač DAKR Tekton - mulcher DAKR Tekton
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
