Pohonná jednotka Panter FD3eco L352 s mulčovačem M70
Kód: 01236.023 - 01235.0--MAM-833000882-Související produkty
WEIBANG WB 778 SLCV-SW je špičková profesionální travní sekačka navržená pro pravidelnou údržbu rozsáhlých travnatých ploch, jako jsou velké zahrady, sportoviště, veřejné parky...
Sekačka WEIBANG WB 538 SCV 6in1 představuje špičku mezi profesionálními sekačkami s pojezdem. Byla navržena s důrazem na maximální výkon, dlouhou životnost a komfort obsluhy. Je...
Sekačka WEIBANG WB 536 SKVPRO je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 SP-H od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Sekačka ACTIVE 5400 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Profesionální benzinová sekačka o výkonu 3 HP je ideálním řešením pro větší zahrady a travnaté plochy. Vybavena motorem Briggs&Stratton, se šířkou záběru 46 cm dokáže...
Sekačka s pojezdem pro efektivní a rychlou péči o trávník bez námahy, sečení na velkých plochách až do 1600 m2, s funkcí sběru, zadního vyhazování, bočního vyhazování a...
Benzínová sekačka na trávu RURIS RX441S je jednou z nejinspirativnějších možností při hledání sekačky na trávu. Sekačka je vybavena 4-taktním motorem o výkonu 5,7 HP a pracovní...
Zahradní motorová sekačka VeGA 435 SBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 46 HWXV 6in1 je univerzální sekačka s vysokou...
Benzinová sekačka ama TRX-48P 4v1 s pojezdem se záběrem sečení 48 cm. Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2....
Sekačka ACTIVE 5000 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Sekačka WEIBANG WB 456 SCVE 6in1 + elektro start 1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova...
Motorová sekačka VeGA 567 SXH je univerzální sekačka o záběru 56 cm s vysokou kapacitou sekání a je určena na velké travnaté plochy. Zahradní sekačka VeGA je vybavena...
Sekačka WEIBANG WB 536 SBV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Detailní popis produktu
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco L352 s mulčovačem M70 představuje jeden z nejsilnějších jedno rotorových mulčovačů. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě, která je i se svým mimořádně výkonným motorem velmi snadno ovladatelná.
Za skvělou ovladatelnost sestava vděčí klasicky řešenému diferenciálu s manuálně ovládanou uzávěrkou, který Vám dává kontrolu nad záběrem kol a současně kontrolu nad směrem jízdy stroje.
Mulčovač umožňuje připojení sedačky a více než 20 dalších pracovních nástavců.
Mulčovač M70 je vhodný na roviny i do kopcovitého terénu. Nastavování výšky sečení je centrální. Mulčovací ústrojí je tvořeno speciálním nožem otáčejícím se v horizontální rovině. Možnost připojit sedačku a při práci sedět, řada adaptérů pro přestavbu na bubnovou či diskovou, obraceč a shrabovač, frézu a radlici na sníh, vozík, zametací kartáč, rotavátor a drtič větví.
Základní technické parametry:
| Možnosti: | sedačka pro roviny a mírné svahy |
| Max. výkon: | 5680 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 71 cm |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 4-9 cm |
| Hmotnost sestavy: | kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
| Pojezd: | ano, plynulá regulace rychlosti vpřed i vzad |
| Rychlosti: | vpřed 0 - 8 km/hod, vzad 0 - 4 km/hod |
| Náprava: | diferenciál s uzávěrkou |
| Převodovka: | hydrostatická Tuff Torq K46 |
| Další vybavení: | pracovní brzda |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | velká široká foukaná kola průměr 480 mm s šípovým vzorem |
| Vnější obrys kol: | 76 cm |
| Motor: | 4-takt Loncin OHV |
| Startování motoru: | ruční |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 352 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka |
| Pracovní otáčky motoru: | 3200 ot/min |
| Výkon motoru při 3670 ot/min: | 11,0 HP / 8,1 kW |
| Kroutící moment: | 21,1 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Svahová dostupnost: | bezpečná svahová dostupnost garantovaná státní zkušebnou 10° motor bezpečně pracuje při trvalém náklonu 20° |
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Loncin 11 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - Stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 55 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovací benzínový rider Defender 84 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 84 cm zvládne husté a invazní rostliny až do výšky...
Profesionální stroj určený k sečení vysoké trávy, lučních porostů a husté vegetace na velkých plochách. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro farmy, pozemky,...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 s mulčovačem M-70 představuje náš nejsilnější jedno rotorový mulčovač. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
