Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač
Kód: 01WBGT6813Související produkty
Vícenásobné využití díky funkci 4INONE znamená sekání, sběr, mulčování a boční výhoz. Naše sekačka je vyvinuta v Německu a vyráběna v Rakousku. Benzínová sekačka Premium 524...
Sekačka RURIS DAC 150XL vybavená čtyřtaktním motorem o výkonu 5,0 HP má pracovní šířku 50 cm a je ideální pro sečení trávy na ploše až 2000 metrů čtverečních. Sekačka na trávu...
Sekačka s pojezdem pro efektivní a rychlou péči o trávník bez námahy, sečení na velkých plochách až do 1600 m2, s funkcí sběru, zadního vyhazování, bočního vyhazování a...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 545 SXHE je univerzální sekačka o záběru 54 cm s...
Sekačka WEIBANG WB 456 SC 6in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední...
Benzínové sekačce solo by AL-KO 5274 VS-H není cizí spolehlivost s nejvyšším možným komfortem a odlišuje jí ve své třídě. Prémiové sečení k dokonalosti – bez kompromisů.
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 SP-H od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Motorová profesionální sekačka VeGA 497 SPXV DOV 5in1 je univerzální sekačka o záběru 480 mm s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké a velké travnaté...
Sekačka ACTIVE 5000 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Benzínová sekačka na trávu RURIS RX441S je jednou z nejinspirativnějších možností při hledání sekačky na trávu. Sekačka je vybavena 4-taktním motorem o výkonu 5,7 HP a pracovní...
Sekačka WEIBANG WB 778 SLCV a variabilním pojezdem je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava,...
Zahradní motorová sekačka VeGA 51 HWTV 6in1 s pojezdem a otočnými koly je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním,...
Benzínová sekačka Scheppach MS 225-53 E je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny...
Sekačka je osazena silným 7 HP motorem Weibang s kardanovým vývodem pro přenos pojezdové síly. Pojezd zajišťuje profesionální 3 rychlostní převodovka s garantovanou životností...
Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2. Výkonný motor o objemu 196 ccm, vyhovující nejnáročnějším evropským směrnicím. Čtyři...
Detailní popis produktu
WEIBANG WB GT6813 kolový cepákový mulčovač
Kolový cepákový mulčovač WEIBANG WB GT6813 je určen pro sečení vysoko-stéblového plevele na velkých plochách a v náročném terénu. Je osazen benzínovým motorem o výkonu 9.0 HP a nejnovějším systémem plynule měnitelné převodovky Weibang (CVT). Cepákový mulčovač je vybaven širokou žací hlavou s ocelovými čepelemi typu Y, díky kterým dokáže během okamžiku osekat všechny velké plochy. Řidítka lze rychle nastavit do vertikální, tak i horizontální polohy tak, aby vyhovovala náročným provozním podmínkám v náročném prostředí.
WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada kladívkových nožů uchycených na válci, které posečou a podrtí přerostlou trávu, poradí si i s drobnějšími nálety.
Cepový válec s noži je přitom zcela ukryt pod pevným ocelovým krytem, obsluha i okolí jsou dobře chráněny. Nože jsou na válci zavěšeny volně na čepech, při nárazu na kámen nebo jiný předmět se proto mohou sklopit. Tráva je přitom několikrát rozmělněna a za sekačkou tak zůstává mulč, který rychle seschne a zetleje.
Snadný pohyb v terénu usnadní nejen kola s hrubým dezénem, ale i pojezd s CVT Weibang převodovkou. Přední kola uložená na otočných čepech dávají sekačce skvělou manévrovatelnost.
...tam, kde byste bojovali s trávou pomocí křovinořezu dlouhé hodiny, máte s tímto výkonným čističem hotovo během chvilky...
Pozor!
Tento model máme i jako předváděcí, pro možnost zapůjčení a předvedení zákazníkovi. Více informací Vám podáme na tel. čísle 603 487 786.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | zahradní mulčovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 243 kg |
| Motor: | BRILLIANT GT 1300PE, 392 ccm, jednoválec |
| Výkon motoru: | 6,6 kW / 3600 otáček za minutu |
| Startování: | ruční |
| Objem nádrže: | 6 litrů |
| Převodovka: | variátor CVT |
| Pohon: | 2WD |
| Rychlost pojezdu: | vpřed 0 - 6,1 km / hod, vzad 0 - 4 km / hod |
| Velikost pohonných kol: | 16" traktorový vzorek 4,00 - 8 |
| Přední kola: | 8" otočné kolem své osy |
| Brzda: | automatická |
| Řidítka: | rychlo - nastavitelná horizontálně a vertikálně |
| Žací lišta: | rotující lišta s 38 Y noži |
| Výška sečení: | 0 - 90 mm s rychlým nastavením výšky |
| Pracovní záběr: | 680 mm |
| Rychlost nožů: | 2200 otáček za minutu |
| Celkové rozměry: | 1610 x 876 x 945 mm |
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco s mulčovačem M70 představuje jeden z nejsilnějších jedno rotorových mulčovačů. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 15,5 HP, hydrostatická převodovka, diferenciál s uzávěrkou, plynulá...
Základní sestava stavebnice Panter, mulčovač do náročného, kopcovitého terénu. Na rovinách a mírných svazích má dostatečný výkon a tuhost k tomu, aby obsluha mohla při práci...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Novinka 2024 - Ještě silnější a větší čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Mulčovací sekačka VeGA GMC 53 RATO 170 je výkonný a odolný stroj určený pro sečení vysoké, přerostlé i náročné trávy. Díky masivní konstrukci, profesionálnímu mulčovacímu...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovací benzínový rider Defender 71 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 71 cm zvládne husté a invazní rostliny až do...
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
