Pohonná jednotka Panter FD5 s mulčovačem M91

Kód: FD5 - M91--MAM-919680919-
Značka: DAKR
ZDARMAZDARMA
FD5 + M91 varianta A
168 570 Kč 139 314 Kč bez DPH
Skladem

Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství

Detailní informace

Detailní popis produktu

U sestavy čtyřkolového traktůrku FD5 a lehkého čelně neseného mulčovače M91 oceníte především komfort při likvidaci travních porostů, protože se na stroji vezete. Žací ústrojí vyniká výbornou ovladatelností stroje na svažitých místech, při změnách směru jízdy atp.

Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v porovnání s ručně vedenou technikou mnoho sil.
 
Pro pohon Pantera FD5 je použitý 4-taktní motor Briggs&Strratton Powerbuilt Series 4145, jenž disponuje maximálním výkonem 15,5 HP. O optimální využití tohoto výkonu se stará hydrostatická převodovka, díky které potenciál motoru beze zbytku využijete a pojezdovou rychlost si upravíte podle aktuálních možností. Chcete-li "přeřadit", máte možnost plynulého nastavení rychlosti v rozmezí 0-9 km/hod vpřed i vzad.
 
Panter FD5 je díky své kompaktní velikosti, vysoké stabilitě a minimálním nárokům na údržbu určený pro široké spektrum uživatelů. Jeho snadné ovládání oceníte při práci na svých zahradách, vinohradech, údržbě zelených ploch i v komunálním sektoru.
 
K Panteru FD5 připojíte pluh, brány, vyorávací radlici, valník, ale také veškeré příslušenství, které již vyrábíme pro stavebnici Panter. Veškeré čelní pracovní nástavce jsou Vám již teď k dispozici, jedná se o dvoubunovou sekačku, diskovou žací lištu, pásový obraceč píce, cepákový mulčovač, zametací kartáč a různé další příslušenství.
 
Výhodou této zcela nové výrobkové řady, že lze použít současné pracovní adaptéry stavebnice Panter. Pro polní práce zase můžete použít nastavovací tělesa, pluhy, radlice, brány a kypřiče, které jste používali u jednoosých malotraktorů.
 
 
Parametry:
Motor: Briggs&Stratton 4145 OHV, vzduchem chlazený jednoválec
Válec: Litinová vložka, objem 500 cm3
Startování: Elektrické a ruční vzájemně zcela nezávislé
Převodovka: Hydrostatická TuffTorq K62 s plynulou změnou rychlosti 0-10 km/hod vpřed i vzad
Poloosy: zesílené průměr 25,4mm
Chlazení převodovky: Vlastní systém s přídavným chladičem chráněný užitným vzorem, ukazatel teploty oleje na přístrojové desce
Náprava: Zadní poháněná s diferenciálem, uzávěrkou a brzdou
Pneumatiky: Zadní - 5.00x10 / Přední - 4.00x8
Sedadlo: Komfortní prýmyslová sedačka, s nastavitelným odpružením ve 3 stupních, podélným nastavením a možností nastavení sklonu opěradla
Nádrž a palivo: Objem nádrže 8 litrů, palivo benzín Natural 95
Hmotnost stroje: V základním provedení cca 250 kg
Výbava v ceně stroje: Závěs pro připojení valníku, Elektronické zajištění stroje, Parkovací brzda, Zásuvka na 12V
Základní technické parametry mulčovače:
Max. výkon s FD5: 8.190 m2/hod
Max. šířka záběru: 91 cm
Výška strniště: 4 polohy v rozmezí 4-9 cm
Hmotnost adaptéru: 55 kg
Doporučená plocha: neomezená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více