Pohonná jednotka DAKR Panter FD2H L224 s mulčovačem M70
Kód: 01235.119 - 01235.0--MAM-800003568-Související produkty
Díky spolehlivé technologii a komplexní výbavě vám benzínová sekačka AL-KO Easy 5.16 SP-D usnadňuje práci na zahradě. Podpoří vás výkonný pohon zadních kol. Extra výkon s mnoha...
Vynikající výkonný motor se snadným startováním a systémem OHV, nízká spotřeba, vysoký točivý moment i pro práci v hustší trávě, funkce 3v1: sběr, mulčování, zadní výhoz,...
Benzinová sekačka AMA NRT 535 4v1 s pojezdem se záběrem sečení 53 cm. Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1200 m2. Výkonný...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 495 SXH je univerzální sekačka s vysokou...
Sekačka WEIBANG WB 456 SC 6in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 SP-H od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Zůstaňte flexibilní s naším plynule variabilním pohonem kol. Pohon Vario umožňuje plynulé a individuální přizpůsobení rychlosti sečení vašim osobním zvyklostem při sečení. Tato...
Zahradní motorová sekačka VeGA 435 SBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i...
Benzinová sekačka ama TRX-48P 4v1 s pojezdem se záběrem sečení 48 cm. Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2....
WEIBANG WB 778 SLCV-SW je špičková profesionální travní sekačka navržená pro pravidelnou údržbu rozsáhlých travnatých ploch, jako jsou velké zahrady, sportoviště, veřejné parky...
Sekačka ACTIVE 5000 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Motorová profesionální sekačka VeGA 547 SPXV GCV 200 5in1 je univerzální sekačka o záběru 53 cm s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké a velké travnaté...
RPM 4735 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem - silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a snadným startováním, nová moderní konstrukce motoru,...
Sekačka je osazena silným 7 HP motorem Weibang s kardanovým vývodem pro přenos pojezdové síly. Pojezd zajišťuje profesionální 3 rychlostní převodovka s garantovanou životností...
Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2. Výkonný motor o objemu 196 ccm, vyhovující nejnáročnějším evropským směrnicím. Čtyři...
Pro velmi náročné zákazníky vyžadující špičkové materiály, kvalitní technologie a skutečnou heavy-duty konstrukci jsme připravili prémiovou řadu sekaček Riwall.
Detailní popis produktu
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění překážek, přejíždění po asfaltu atd.
Při práci se můžete vozit na přípojné sedačce, kterou lze přikoupit jako volitelné příslušenství. Ke stroji dále připojíte více než 15 dalších pracovních nástavců, které jsou vyobrazené v dolní části této stránky.
Nastavování výšky strniště je centrální.
Mulčovací ústrojí je tvořeno speciálním nožem otáčejícím se v horizontální rovině uvnitř nerezové kastle.
Možnost připojit sedačku a při práci sedět, řada adaptérů pro přestavbu na bubnovou či diskovou, obraceč a shrabovač, frézu a radlici na sníh, vozík, zametací kartáč, rotavátor a drtič větví.
Na stroje Panter FD2 a Panter FD2H používáme výhradně motory s litinovou vložkou válce, které jsou pro nás svým provedením zárukou, že obstojí v náročných provozních podmínkách.
Základní technické parametry pohonné jednotky:
| Pojezd: | ano, plynulá regulace rychlosti vpřed i vzad |
| Rychlosti: | vpřed 0÷6 km/hod, vzad 0÷3 km/hod |
| Náprava: | s diferenciálem a automatickou uzávěrkou |
| Převodovka: | hydrostatická Tuff Torq K46DE |
| Další vybavení: | brzda |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | velká foukaná kola 420 mm s šípovým vzorem |
| Vnější obrys kol: | 67 cm |
| Hmotnost jednotky: | 56 kg |
| Motor: | 4-takt Loncin 224 OHV (LC1P75F) |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 224 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka = dvojnásobná životnost motoru |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 7,3 HP/5,5 kW |
| Kroutící moment při 3.060 ot/min: | 14 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování motoru: | snadné startování s automatickým sytičem |
Základní technické parametry nástavce:
| Možnosti: | sedačka pro roviny a mírné svahy |
| Max. výkon s FD2: | 2.992 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 71 cm |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 4-9 cm |
| Hmotnost adaptéru: | 32 kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou.
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Základní sestava stavebnice Panter, mulčovač do náročného, kopcovitého terénu. Na rovinách a mírných svazích má dostatečný výkon a tuhost k tomu, aby obsluha mohla při práci...
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Novinka 2024 - Ještě silnější a větší čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Profesionální stroj určený k sečení vysoké trávy, lučních porostů a husté vegetace na velkých plochách. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro farmy, pozemky,...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Podívejte se, co dokáže Panter FD2H L224 s nerezovým mulčovačem M70
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
