POWDPG75510 - AKU křovinořez 40V LI-ION 255mm (bez baterie)
Kód: POWDPG75510--MAM-1070358990-Související produkty
OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do akumulátorového nářadí. DUAL POWER je...
OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do akumulátorového nářadí. DUAL POWER je...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Tento výkonný 40V bezuhlíkový Aku křovinořez POWDPG75510 od PowerPLus je opravdu všestranný pomocník. S tímto akumulátorovým strojem můžete sekat trávu nebo křoviny bez omezení (bez kabelu) a s velkou volností pohybu.
Na křoviny máte k dispozici řezný kotouč 255 mm a na trávu strunovou hlavu s 5 m dlouhou strunou o průměru 1,6 mm a záběrem 330 mm (obojí je součástí balení). Dvojitá cívka má systém prodlužování struny TAP a amp, GO. Jednoduše klepněte hlavou o zem a struna se automaticky prodlouží.
I přes velmi silný motor cítíte při práci jen velmi malé vibrace, protože křovinořez DualPower má systém redukce vibrací. Stroj je dodáván bez baterie a nabíječky. Použít můžete baterie ze série DUAL POWER o napětí 40V.
Obsah balení:
- 1x nůž 3T
- 1x strunová hlava
- 1x Aku křovinořez
- 1x popruh
- BATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
- NABÍJEČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.22 kg |
| Napětí: | 40 V |
| Otáčky naprázdno: | 4100 / 5000 / 5700 / min-1 |
| Záběr struny: | 330 mm |
| Záběr nože: | 255 mm |
| Struna: | 1,6 mm |
| Nůž: | 255 x 25,4 mm |
S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 2050 s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 51 cm pro přesný a...
Inovativní 18V hybridní výkon nabízí volbu plynulého přechodu mezi síťovým nebo akumulátorovým napájením téhož nářadí. Vysoce kvalitní čepele s diamantovým broušením pro přesné...
Flexibilní údržba živých plotů bez překážejících kabelů – přesto s profesionálními výsledky. S akumulátorovými nůžkami solo by AL-KO HT 4245 řady Power Flex nemusíte dělat...
Cramer 48PH jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
CRAMER 82HD62 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
Velmi tiché aku nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu na zahradách a v parcích....
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
