POWDPG75380 - AKU plotostřih teleskopický 40V LI-ION 600mm (bez baterie)
Kód: POWDPG75380--MAM-565239877-Související produkty
OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do akumulátorového nářadí. DUAL POWER je...
OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do akumulátorového nářadí. DUAL POWER je...
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Obsah balení:
- 1x teleskopický plotostřih
- 1x ochranné pouzdro lišty
- 1x popruh
- BATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
- NABÍJEČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| Napětí: | 40 V |
| Otáčky naprázdno: | 1.400 min-1 |
| Délka lišty: | 600 mm |
| Řezná délka: | 510 mm |
| Rozteč zubů: | 20 mm |
| Délka při roztažení: | 210 - 280 cm |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Nastavení úhlu řezací hlavy : | |
| Hliníková teleskopická násada 210 - 280cm : | |
| Laserem řezané zuby : | |
| Protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez : | |
| Rychlé zastavení : | |
| Měkčené zóny držadla : | |
| Bezpečnostní spínač : | |
| Pouze s baterií DualPower 40V : |
Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.
Profesionální bateriový plotostřih s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými pístovými noži o délce 51 cm a o celkové délce 2,2 m. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 2050 s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 51 cm pro přesný a...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
ECHO DHCA-310 je plotostřih na tyči navržený pro jednoduché a přesné stříhání jakéhokoli živého plotu. S celkovou délkou 246 cm a otočným nožem můžete snadno zvládnout vysoké a...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
