Křovinořez AMA AG5-280
Kód: 92710--MAM-597403560-Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 4,5 vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1 je univerzální pomocník, který může sloužit jako strunový vyžínač, křovinořez, plotostřih, prořezávací řetězová pila, špičkový...
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Detailní popis produktu
AMA AG5-280 je lehký a spolehlivý křovinořez s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má ergonomickou rukojeť a snadno přístupné ovládání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| Motor 2T: | ama |
| Výkon motoru : | 0,7 kW / 0,95 HP |
| Obsah motoru : | 26 ccm |
| Držadlo: | Jednoduché obloukové držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Objem nádrže : | 0,65 L |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
| Délka hřídele: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 6 kg |
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Profesionalní robustní a velice obratný pojezdový křovinořez na sečení a mulčovaní přerostle trávy až do výše 50 cm s mimořadně velkými zadními koly s funkcí diferencialu....
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 140 B je působivý stroj, který poskytuje...
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Scheppach PBC 520 je poctivě zpracovaný stroj s výkonným dvoutaktním motorem o objemu 52 cm3, který nabízí stále dostatek síly i při práci ve vysoké trávě nebo hustším porostu....
Křovinořez RURIS DAC 510 má dvoutaktní motor TEZ o výkonu 3,5 HP pro nejnáročnější úkoly, tak aby poskytoval přesné a rychlé výsledky. Objem válce 62 cm3 zajišťuje dlouhý a...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 151 B je působivý stroj, který poskytuje...
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
Zádový křovinořez AMA AG3 52BP je ideální pro práci v těžko dostupných místech. Vyniká dobrou ovladatelností díky umístění motorové jednotky na zádech.
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Hřídelový křovinořez VeGA BC 520 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3 - ideální stroj na běžné práce kolem domu a zahrady s velmi jednoduchou obsluhou, moderní čtyřtaktní motor...
Křovinořez RURIS RR242 BRAVO je ideální volbou pro čištění a údržbu trávníků, zahrad nebo trávníků, které vyžadují zvláštní pozornost, zejména v ročních obdobích, kdy se...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 5,2 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,75 kW (26 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
