ACTIVE AT 550 - plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution
Kód: 03620040Související produkty
Tento olej je určen do 2-taktních motorů jako mazadlo v benzínuTechnická specifikace: Obsah 1 litr,...
Detailní popis produktu
Parametry
| Délka lišty: | 550 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÍCEÚČELOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595557900948 |
| Hmotnost balení: | 4 kg |
Nástavec okrajovač trávníku k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete vždy krásně zarovnaného...
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Základní přístroj pro různé práce na zahradě. Šetrný k životnímu prostředí a flexibilní při...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Active s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Delmoncello, 12, 26037 – S. Giovanni in Croce (CR) – ITALIA |
| E-mail : | mail@active-srl.com |
