Křovinořez AMA AG5-530U
Kód: 92730--MAM-601292387-Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1 je univerzální pomocník, který může sloužit jako strunový vyžínač, křovinořez, plotostřih, prořezávací řetězová pila, špičkový...
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Multifunkční křovinořez s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 2,4 vyniká univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků od foukače,...
Detailní popis produktu
AMA AG5-530U je spolehlivý křovinořez s výkonným 53 ccm motorem. Má ergonomicky tvarované rukojeti a snadno přístupné ovládání. Hřídel je uložena v promazaných pouzdrech, čímž jsou minimalizovány vibrace. Motor má velmi nízké emise a splňuje evropské standardy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.3 kg |
| Motor 2T: | ama |
| Výkon motoru : | 1,1 kW / 1,49 HP |
| Obsah motoru : | 53 ccm |
| Držadlo: | řídítka |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Hřídel: | tyč s ložisky |
| Objem nádrže : | 1,1 L |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
| Délka hřídele: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 8,3 kg |
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
Zádový křovinořez AMA AG3 52BP je ideální pro práci v těžko dostupných místech. Vyniká dobrou ovladatelností díky umístění motorové jednotky na zádech.
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 140 B je působivý stroj, který poskytuje...
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch.
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 5,2 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,75 kW (26 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích...
Křovinořez RURIS BRAVO 104 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce vysoce výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
