Křovinořez AMA AG5-450
Kód: 92720--MAM-600700811-Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 4,5 vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Nástavec kultivátor k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete kvalitně nakypřené půdy. Svým záběrem...
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Detailní popis produktu
AMA AG5-450 je spolehlivý křovinořez s výkonným 45 ccm motorem. Má ergonomicky tvarovanou rukojet a snadno přístupné ovládání. Hřídel je uložena v promazaných pouzdrech, čímž jsou minimalizovány vibrace. Motor má velmi nízké emise a splňuje evropské standardy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| Motor 2T: | ama |
| Výkon motoru : | 1,1 kW / 1,49 HP |
| Obsah motoru : | 45 ccm |
| Držadlo: | Jednoduché obloukové držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Hřídel: | tyč s ložisky |
| Objem nádrže : | 1,1 L |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
| Délka hřídele: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Lehce ovladatelný univerzální křovinořez s funkcí EFFORTLESS START pro snadný start bez zpětných rázů. Skutečně výkonný pomocník s pevnou hřídelí jak pro majitele domu, tak pro...
Křovinořez RURIS RR242 BRAVO je ideální volbou pro čištění a údržbu trávníků, zahrad nebo trávníků, které vyžadují zvláštní pozornost, zejména v ročních obdobích, kdy se...
Křovinořez RURIS DAC 510 má dvoutaktní motor TEZ o výkonu 3,5 HP pro nejnáročnější úkoly, tak aby poskytoval přesné a rychlé výsledky. Objem válce 62 cm3 zajišťuje dlouhý a...
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 350 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 6 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,9 kW (30 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích prvků,...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Scheppach PBC 520 je poctivě zpracovaný stroj s výkonným dvoutaktním motorem o objemu 52 cm3, který nabízí stále dostatek síly i při práci ve vysoké trávě nebo hustším porostu....
Křovinořez RURIS 300S je ideální, pokud chcete sekat na těžko dostupných místech. Ať už chcete sekat trávník, vysekávat křoviny, křovinořez RURIS 300S je zahradní nářadí, které...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. V primární...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3020TES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
