ECHO SRM-237TES/U - benzínový křovinořez
Kód: 000021131283Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Detailní popis produktu
Vytvořen pro optimální vyvážení hmotnosti a výkonu, pracuje tvrdě, abyste vy nemuseli. Bez námahy startuje, má vysoký točivý moment a lehkou ergonomii. ECHO SRM-237TES/U je křovinořez s U-rukojetí, který disponuje technologií ES Start pro snadné startování, lehkým, vysokým točivým převodem, filtračním systémem vzduchu z filcového materiálu a protivibračním systémem. Je ideálním společníkem pro malé a středně velké profesionální práce.
Vysoký točivý moment
- Vysoký točivý převodový moment reguluje otáčky na zajištění čistého řezání, ať už se pohybujete přes krátkou trávu nebo vysoký, hustý keř. Vysoký točivý moment zvyšuje výkon na úroveň ekvivalentní s motorem o objemu o 5 cm³
Motor ECHO
- Dvoutaktní 21,2cm³ motor, který je srdcem SRM-237TES/U, stejně jako všechny motory ECHO, je vyráběn v Japonsku podle nejvyšších možných standardů. S patentovanou technologií ES Start je snadné startování, výkonný, účinný a spolehlivý
U-rukojeť
- Křovinořezy s U-rukojetí zvyšují pohodlí operátora tím, že podporují váhu jednotky (s náprsním pásem) a poskytují konzistentní rozsah pohybu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| Motor: | 2-taktní |
| Obsah motoru: | 21,2 cm3 |
| Výkon: | 0,7 kW / 1,0 HP |
| Karburátor: | membránový |
| Objem palivové nádrže: | 440 ml |
| Převodový poměr: | 1:62 |
| Průměr vnější trubky: | 25 mm |
| Průměr hřídele: | 6 mm |
| Typ hřídele: | pevná |
| Popruh: | 3-bodový, zádový |
| Výbava: | strunová hlava, 3-zubý nůž |
Křovinořez s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. V primární...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Hřídelový křovinořez VeGA BC 525 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3610T. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,0 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,7 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
HIGH TORGUE
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
