Riwall PRO RPB 510 - křovinořez s benzinovým motorem
Kód: PB41A2101063BSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Multifunkční křovinořez s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 2,4 vyniká univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků od foukače,...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Detailní popis produktu
RPB 510 - křovinořez s benzinovým motorem
• silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Motor
• motor s technologií „Stratified Charge“ má nízké emise a nízkou spotřebu paliva při zachování velkého výkonu
• chromová úprava válce motoru pro dlouhou životnost
• antivibrační uložení motoru pro eliminaci únavy při delší práci
Další vlastnosti:
• nastavitelná řídítka s možností nezávislého nastavení levé a pravé části pro bezchybnou ergonomii
• pohon pevnou hřídelí uloženou v ložiskách, kvalitní úhlová převodovka
• materiál vodící tyče i pevná hřídel z kvalitní slitiny kovů
• díky dělené hřídeli lze rozložit křovinořez na dvě poloviny – úspora místa při skladování, snadnější transport v automobilu
• dvoustrunná žací hlava umožňuje automatické nastavení délky struny lehkým úhozem o zem
• pohodlný dvouramenný popruh
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.65 kg |
| EAN: | 8591002225550 |
| Objem motoru: | 51.7 ccm |
| Typ motoru: | 2-taktní |
| Výkon motoru - pracovní: | 1,46 / 2 kW/HP |
| Záběr struny: | 42 cm |
| Struna: | 2x2,4 mm |
| Typ rukojeti: | bike |
| Záběr nože: | 25.5 cm |
| Žací nůž: | 3 zuby |
| Vrtání nože: | 25.4 mm |
| Typ strunové hlavy: | Automatik |
| Otáčky: | 12000 ot/min |
| Objem palivové nádrže: | 1 l |
| Průměr vodící tyče/síla stěny: | 26 / - mm |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Hmotnost: | 8.67 kg |
| Rozměry: | 1860 x 700 x 355 mm |
| Rozměry balení: | 1000 x 305 x 202.5 mm |
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Hřídelový křovinořez VeGA BC430PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,0 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,7 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Scheppach PBC 520 je poctivě zpracovaný stroj s výkonným dvoutaktním motorem o objemu 52 cm3, který nabízí stále dostatek síly i při práci ve vysoké trávě nebo hustším porostu....
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Křovinořez RURIS 300S je ideální, pokud chcete sekat na těžko dostupných místech. Ať už chcete sekat trávník, vysekávat křoviny, křovinořez RURIS 300S je zahradní nářadí, které...
Křovinořez s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. V primární...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. To je to, co znamenají benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení...
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 350 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
