ACTIVE AT 480 - plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution
Kód: 03620840Související produkty
Tento olej je určen do 2-taktních motorů jako mazadlo v benzínuTechnická specifikace: Obsah 1 litr,...
Detailní popis produktu
Parametry
| Délka lišty: | 480 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÍCEÚČELOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8595557900931 |
| Hmotnost balení: | 3 kg |
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1 je univerzální pomocník, který může sloužit jako strunový vyžínač, křovinořez, plotostřih, prořezávací řetězová pila, špičkový...
Základní přístroj pro různé práce na zahradě. Šetrný k životnímu prostředí a flexibilní při...
Nástavec plotostřih otočný k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka žací lišty je 519 mm s rozestupem mezi noži lišty 30...
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Multifunkční křovinořez s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 2,4 vyniká univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků od foukače,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Active s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Delmoncello, 12, 26037 – S. Giovanni in Croce (CR) – ITALIA |
| E-mail : | mail@active-srl.com |
