ECHO BCLS-520ES - benzínový křovinořez
Kód: 000021348205Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Nástavec plotostřih otočný k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka žací lišty je 519 mm s rozestupem mezi noži lišty 30...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Detailní popis produktu
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou hlavu B6 lze dokoupit.
- Profesionální motor o obsahu 50,2 cm³ poskytuje ohromný výkon, jak pro sekání, tak pro mulčování
- Velkoobjemový skládaný papírový filtr a pěnový předfiltr dobře chrání motor před nečistotami
- Stroj disponuje vynikajícím antivibračním systémem, který zvyšuje komfort obsluhy
- Kratší trubka o délce 1437 mm umožňuje dobrou manévrovatelnost i v těžko prostupném terénu
- Robustní konstrukce a ergonomický design jsou navrženy tak, aby vám usnadnily každodenní náročnou práci a přes to byla zachována dlouhá životnost stroje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| Motor: | 2-taktní |
| Obsah motoru: | 50,2 cm3 |
| Výkon: | 2,16 kW / 2,94 HP |
| Karburátor: | membránový |
| Objem palivové nádrže: | 690 ml |
| Převodový poměr: | 1:40 |
| Průměr vnější trubky: | 28 mm |
| Průměr hřídele: | 8 mm |
| Typ hřídele: | pevná |
| Popruh: | PROFI, 3-bodový, zádový |
| Výbava: | mulčovací nůž, 3-zubý nůž |
Velmi výkonný křovinořez, který navazuje na oblíbený model SRM-510ES, kde došlo k inovaci především v oblasti pohodlí obsluhy (antivibrační systém, vylepšený ramenní popruh)....
Profesionalní robustní a velice obratný pojezdový křovinořez na sečení a mulčovaní přerostle trávy až do výše 50 cm s mimořadně velkými zadními koly s funkcí diferencialu....
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Hřídelový křovinořez VeGA BC430PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Zádový křovinořez AMA AG3 52BP je ideální pro práci v těžko dostupných místech. Vyniká dobrou ovladatelností díky umístění motorové jednotky na zádech.
Benzínový křovinořez VeGA C33 je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu předurčen pro běžné sečení okolo domu a v nepřístupném terénu. Náročný uživatel...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 151 B je působivý stroj, který poskytuje...
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Scheppach PBC 520 je poctivě zpracovaný stroj s výkonným dvoutaktním motorem o objemu 52 cm3, který nabízí stále dostatek síly i při práci ve vysoké trávě nebo hustším porostu....
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460C je zajištěn...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
