ECHO SRM-2621ES/U - benzínový křovinořez
Kód: 000021350291Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Nástavec ke křovinořezu Evolution. Délka nástavce 750 mm.
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Nástavec plotostřih otočný k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka žací lišty je 519 mm s rozestupem mezi noži lišty 30...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 4,5 vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Detailní popis produktu
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek usnadňuje změnu do přepravní polohy a větší vykrojení krytu sečení poskytuje lepší přehled o sečeném porostu. Nové pevné poutko umožňuje snadné připevnění stroje k postroji pouze jednou rukou.
Motorový křovinořez ECHO SRM-2621ES je nejvýkonnějším křovinořezem ve své třídě s profesionálním 2-taktním motorem o obsahu 25,4 cm³. Antivibrační uložení motoru a jeho nízká hmotnost zvyšuje komfort obsluhy a snižuje únavu při práci.
- Skládaný papírový vzduchový filtr prodlužuje servisní intervaly
- Pěnový předfiltr zachytává prach a nečistoty, aby se nedostávaly do záhybů papírového filtru
- Kryt filtru je ručně odnímatelný, dostanete se k němu bez použití nářadí
Ve standardní výbavě je rychlonavíjecí strunová hlava SF400 a trojramenný vyžínací nůž.
Tento křovinořez patří svými vlastnostmi a technickým řešením do Série X .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Motor: | 2-taktní |
| Obsah motoru: | 25,4 cm3 |
| Výkon: | 1,0 kW / 1,4 HP |
| Karburátor: | membránový |
| Objem palivové nádrže: | 600 ml |
| Převodový poměr: | 1:36 |
| Průměr vnější trubky: | 25 mm |
| Průměr hřídele: | 7 mm |
| Typ hřídele: | pevná |
| Popruh: | 3-bodový, zádový |
| Výbava: | rychlonavíjecí strunová hlava, 3-zubý nůž |
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3020TES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Hřídelový křovinořez VeGA BC 525 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Profesionalní robustní a velice obratný pojezdový křovinořez na sečení a mulčovaní přerostle trávy až do výše 50 cm s mimořadně velkými zadními koly s funkcí diferencialu....
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
S tímto výkonným křovinořezem těžíte z výkonného a zároveň hladce běžícího dvoutaktního motoru 1,9 kW (50,8 ccm) nejnovější generace s inovativním přívodem vzduchu pro...
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
