ACTIVE Evolution 4,5 - multifunkční křovinořez
Kód: 031454504Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Tento olej je určen do 2-taktních motorů jako mazadlo v benzínu Technická specifikace: Obsah 5 L, ...
Tento olej je určen do 2-taktních motorů jako mazadlo v benzínuTechnická specifikace: Obsah 1 litr,...
Detailní popis produktu
Parametry
| Objem motoru: | 42.7 cm3 |
| Max. výkon motoru: | 2,6HP/1,9 kW |
| Držadlo: | D-rukojeť |
| Karburátor: | Membrána Walbro WYK |
| Ramenní popruh: | ANO |
| Průměr tuby hřídele: | 26 mm |
| Strunová hlava: | Poloautomat ACTIVE patented 120 |
| Standardní výbava: | Ramenní popruh, patentovaný |
| Hmotnost: | 6.6 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÍCEÚČELOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 8595557906650 |
| Hmotnost balení: | 7.7 kg |
| Šířka: | 187 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1 je univerzální pomocník, který může sloužit jako strunový vyžínač, křovinořez, plotostřih, prořezávací řetězová pila, špičkový...
Nástavec kultivátor k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete kvalitně nakypřené půdy. Svým záběrem...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Active s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Delmoncello, 12, 26037 – S. Giovanni in Croce (CR) – ITALIA |
| E-mail : | mail@active-srl.com |
