AKU zahradní nůžky AL-KO Energy Flex HT 4055 Li
Kód: 113609--MAM-409185294-Související produkty
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Popis
- Lehké, obratné nůžky s délkou lišty 55 cm, pohodlným úchopem a kvalitním zpracováním z řady ENERGY FLEX
- Bezhlučná a bezemisní péče o Váš živý plot
- Diamantem broušené nože
- 40 Voltový Li-Ion akumulátor: krátká doba nabíjení, dlouhá životnost
- Baterie a nabíječka nejsou součástí balení
Perfektní střih pro Váš živý plot, bez emisí a bez překážejících kabelů – v obvyklé AL-KO kvalitě. To představují výkonné a obratné nůžky na živý plot z řady ENERGY FLEX.
S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 4055 Li s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 55 cm pro přesný a bezpečný střih
Jeden akumulátor – mnoho pomocníků pro Vaší zahradu: HT 4055 Li je součástí Vaší rodiny ENERGY FLEX. Pokud již přístroj řady ENERGY FLEX vlastníte, jednoduše vložíte Váš akumulátor do nůžek HT 4055. Pokud se jedná o Váš první přístroj z řady ENERGY FLEX, doporučujeme dokoupit akumulátor a nabíječku, které nejsou součástí balení.
Technické detaily AL-KO HT 4055 Li-Ion
Protiběžné, diamantem broušené nože s délkou 55 cm zajistí čistý střih větviček až do průměru 20 mm.
Akumulátorové nůžky HT 4055 jsou s 3,9 kg (včetně baterie) stále výrazně lehčí než jakýkoliv benzínový typ. Nízkovibrační elektromotor, dobré vyvážení přístroje a ergonomicky tvarované držadlo zajišťují bezpečné a neunavující ovládání stroje, zejména při práci ve větší výšce. Vysoce kvalitní, robustní zpracování zajišťuje dlouhou životnost výrobku.
S plně nabitým Li-Ion 40V / 5Ah akumulátorem můžete pracovat až 140 Minut. Nabití akumulátoru potom trvá max. 120 Minut. Pokud máte k dispozici další akumulátor, můžete tedy pracovat téměř nepřetržitě. Li-Ion akumulátory mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové, netrpí samovybíjením ani paměťovým efektem.
Poznámka: Uvedená doba provozu na baterii je pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (teplota, hustota živého plotu atd.).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 4003718058444 |
| Délka řezu: | 55 cm |
| Max. průměr střihu: | 20 mm |
| Výkon: | Li-Ion 36 V |
| Volitelné baterie ( nejsou součástí ): | 2,5 Ah / 4,0 Ah / 5,0 Ah / 8,0 Ah |
| Počet otáček: | 2800 / min |
| Typ nože: | Broušený diamantem |
| Princip řezání: | Protiběžné bezpečnostní nože |
Profesionální bateriový plotostřih s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými pístovými noži o délce 51 cm a o celkové délce 2,2 m. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
S akumulátorovými nůžkami na živý plot AL-KO HTA 1845 a jejich diamantově broušenými noži je stříhání živého plotu snadné. Kvalitní bezpečnostní ostří 45 cm zajišťuje rychlý a...
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
