VeGA 40HT23 - akumulátorový plotostřih 40 V
Kód: 0440HT23Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Tento plotostřih VeGA 40HT23 na živý plot od společnosti VeGA je přesně navržen tak, aby nejlépe stříhal i ty nejsložitější živé ploty. Je navržen pro profesionály, mimořádně odolný s pohodlnou obslužností.
- Otočná rukojeť 180° stupňů zajišťuje pohodlné používání při zastřihování živého plotu z boku.
- Inovace designu zajišťuje dokonalou rovnováhu.
- Můžete pracovat dlouhou dobu a necítíte se unaveni.
Dodáváno bez Li-ion baterie a rychlonabíječky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8595557907640 |
| Baterie: | Li - ion, 40 V |
| Kapacita baterie: | 2,5 Ah |
| Motor: | 350 W, bezuhlíkový |
| Pracovní záběr: | 580 mm |
| Typ nožů: | dvojité |
| Rychlost nože: | 1350 RPM |
| Velikost zubů: | 23 mm |
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Flexibilní údržba živých plotů bez překážejících kabelů – přesto s profesionálními výsledky. S akumulátorovými nůžkami solo by AL-KO HT 4245 řady Power Flex nemusíte dělat...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Výkonný akumulátorový plotostřih Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
Akumulátorové elektrické nůžky RURIS 4024e jsou nepostradatelným nástrojem pro snadnou a efektivní péči o vaši zahradu. S celkovým výkonem 80 Wh vám tyto elektrické nůžky...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
Inovativní 18V hybridní výkon nabízí volbu plynulého přechodu mezi síťovým nebo akumulátorovým napájením téhož nářadí. Vysoce kvalitní čepele s diamantovým broušením pro přesné...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
