POWDPG7536 - AKU plotostřih 40V LI-ION 670mm (bez baterie)
Kód: POWDPG7536--MAM-483148753-Související produkty
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
TENTO STROJ POUZE NA 40V OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do akumulátorového nářadí. DUAL POWER je novou generací platformy umožňující užití dvou typů baterií. Skládá se z 20V a 40V baterie, které se kombinují s řadou akumulátorového nářadí. Koncept je jednoduchý, ale silný. 20V akumulátor se hodí pro 20V DUAL stroje, akumulátor 40V je určen pro 40V DUAL stroje. NYNÍ SE ALE DOSTÁVÁME KE SKUTEČNÉ INOVATIVNÍ ZMĚNĚ: Můžete totiž také připojit 40V baterii na 20V DUAL stroje. Výrazně tím prodloužíte dobu provozu strojů DUAL POWER. Obě baterie LITHIUM-ION lze nabíjet stejnou nabíječkou 20/40V. Hned na počátku představuje DUAL POWER širokou nabídku jak AKU nářadí, tak AKU zahradní techniky, které jsou určeny pro platformu pracující s oběma typy baterií.
Obsah balení:
- 1x Aku nůžky na živý plot
- 1x ochranné pouzdro lišty
- BATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
- NABÍJEČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| Napětí: | 40 V |
| Otáčky naprázdno: | 1.200 min-1 |
| Délka lišty: | 670 mm |
| Řezná délka: | 600 mm |
| Rozteč zubů: | 22 mm |
| Hmotnost: | 3,2 kg |
| Laserem řezané zuby : | |
| Protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez : | |
| Otočná rukojeť pro práci v různých polohách : | |
| Přední bezpečnostní kryt rukojeti : | |
| Automatické zastavení lišty při puštění madla : | |
| Rychlé zastavení : | |
| Měkčená rukojeť : |
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální pro úpravu okrajů trávníků i...
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
Nůžky na živý plot Cramer 82V s dvojitým listem 61 cm Cramer 82HD61 jsou vysoce výkonné 82V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy speciálně pro profesionály....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
