POWDPG75321 - AKU plotostřih 20V LI-ION 515mm plus nabíječka plus baterie 20V 2,0Ah
Kód: POWDPG75321--MAM-1081210793-Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Tyto akumulátorové nůžky na živý plot POWDPG75321 od PowerPlus jsou vybaveny 20 V motorem, který vám umožní rychle stříhat živé ploty a keře se skvělými výsledky. Tyto nůžky na živý plot s hmotností pouhých 1,9 kg jsou skutečně lehké, takže se s nimi snadno manévruje a ovládá. Nabízí optimální uživatelský komfort i při delší práci.
Tyto nůžky na živý plot jsou vybaveny protiběžným ostřím o délce 515 mm, díky čemuž jsou ideální pro menší živé ploty a keře nerovnoměrně tvarované. Kromě toho je snadno ovladatelný a lze jej použít v oblastech, které jsou obvykle těžko dostupné. S touto čepelí o délce 515 mm a délkou střihu 460 mm můžete bez námahy přeřezat větve o tloušťce až 15 mm. Tato řezná kapacita je částečně určena vzdáleností mezi noži. Na silnější větve je nejlepší použít pilu nebo sekací nůžky. Protiběžná čepel se skládá ze dvou samostatných čepelí pohybujících se v opačných směrech. Navíc jsou to čepele řezané laserem a poskytují lepší výsledky řezání.
Pokud máte se svou zahradou velké plány a chcete se vyhnout přílišné ruční práci, určitě se podívejte na zbytek produktové řady Powerplus. Kromě nůžek na živý plot nabízíme také elektrické nůžky, teleskopické řetězové pily, sekačky na trávu a mnoho dalšího.
Stroj je dodáván s 20 V baterií o kapacitě 2.000 mAh a nabíječkou. Použít můžete další baterie ze série DUAL POWER o napětí 20 V a také i baterie o napětí 40 V. Použití 40 V baterie zajišťuje ještě delší dobu chodu stroje ve srovnání s 20 V verzí.
Obsah balení:
- 1x Aku nůžky na živý plot
- 1x ochranné pouzdro lišty
- 1x baterie 20V 2.000 mAh LI-ION
- 1x nabíječka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| Napětí: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2.000 mAh Li-ion |
| Otáčky naprázdno: | 1.300 min-1 |
| Délka lišty: | 515 mm |
| Řezná délka: | 460 mm |
| Rozteč zubů: | 15 mm |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví...
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Výkonné akumulátorové nůžky na živý plot Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
DHC-310 je součástí řady nářadí Garden+, určené pro zahradní nadšence a farmáře. Design a funkce byly vytvořeny tak, aby byl nástroj přesný, snadno použitelný a pohodlný. Dlouhá...
S nůžkami na živý plot solo by AL-KO HT 3645 neděláte žádné kompromisy, ale využíváte všech výhod pohonu nezávislého na síti.
ECHO DHCA-310 je plotostřih na tyči navržený pro jednoduché a přesné stříhání jakéhokoli živého plotu. S celkovou délkou 246 cm a otočným nožem můžete snadno zvládnout vysoké a...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
