VeGA 80HT23 - akumulátorový plotostřih
Kód: 0480HT23Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Tento plotostřih VeGA 80HT23 na živý plot od společnosti VeGA je přesně navržen tak, aby nejlépe stříhal ty nejsložitější živé ploty. Je navržen pro profesionály, mimořádně odolný s pohodlnou obslužností.
- Otočná rukojeť o 180 stupňů zajišťuje pohodlné používání při zastřihování živého plotu z boku
- Inovace designu zajišťuje dokonalou rovnováhu
- Můžete pracovat dlouhou dobu a necítíte se unaveni
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8595557907312 |
| Baterie: | Lithium, 80 V |
| Kapacita baterie: | 2,0 Ah |
| Motor: | 350 W, bezuhlíkový |
| Pracovní čas: | 87 min |
| Pracovní záběr: | 580 mm |
| Typ nožů: | dvojité |
| Rychlost nože: | 1350 RPM |
| Velikost zubů: | 23 mm |
CRAMER 82HD62 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
