AKU Multicutter AL-KO GS 7.2 Li
Kód: 113371--MAM-409185248-Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Popis
- Lehká, šikovná, silná
- Bez paměťového efektu – nabíjení je možné kdykoliv díky technologii Li-Ion
- Jednoduchá a rychlá výměna nože
- Nízké samovybíjení a dlouhá životnost
- s praktickým sběračem trávy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4003718056136 |
| Výkon: | Li - Ion 7,2 V 2,0 Ah |
| Vestavěná baterie: | ANO |
| Délka lišty nůžek na keře: | 16 cm |
| Plošný výkon nůžek na keře: | 32 m2 |
| Šířka střihu nůžek na trávu: | 8 cm |
| Střižný výkon nůžek na trávu: | 450 m |
Akumulátorové elektrické nůžky RURIS 4024e jsou nepostradatelným nástrojem pro snadnou a efektivní péči o vaši zahradu. S celkovým výkonem 80 Wh vám tyto elektrické nůžky...
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Profesionální bateriový plotostřih s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými pístovými noži o délce 51 cm a o celkové délce 2,2 m. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Výkonný akumulátorový plotostřih Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
Nůžky na živý plot Cramer 82V s dvojitým listem 61 cm Cramer 82HD61 jsou vysoce výkonné 82V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy speciálně pro profesionály....
S nůžkami na živý plot solo by AL-KO HT 3645 neděláte žádné kompromisy, ale využíváte všech výhod pohonu nezávislého na síti.
Snadná, energii šetřící manipulace v jakékoli pracovní poloze je zajištěna díky 5-směrně nastavitelné rukojeti - která chrání zápěstí a je zvláště výhodná při nepřetržitém...
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
